Як друкувати книги.

У століття просунутих технологій і прогресу немає необхідності довго шукати необхідну книгу в бібліотеці. Потрібно всього лише в будь-який зручний час знайти її в інтернеті. Природно, вона буде в електронному вигляді, але це не проблема, адже ви завжди зможете прочитати її з екрану монітора або ж надрукувати її. В даний час деякі книги вже підготовлені в форматах doc або rtf, що значно полегшує весь процес її скачування. Адже не завжди ваш комп'ютер поруч з вами, а є така категорія людей, яким простіше і зручніше читати роздрукований текст книги .
Інструкція
1
Виберіть необхідний текст і скачайте його, бажано, щоб він був в форматі doc, rtf, в разі, якщо формат txt або інший, переформовуються його в зазначені формати. Для того, щоб зберігся нормальний текст з правильними абзацами, пробілами і бажано без розривів сторінок, необхідно його відредагувати за допомогою спеціальних програм і простих замін в Word'е. Видаліть або зменшіть малюнок на обкладинці книги . Позначте розмір паперу і вкажіть поля, допустимі для вашого принтера.
2
Вкажіть допустиму відстань до верхнього колонтітулаУдаліте при необхідності всі непотрібні значки і колонтитули з назвою та автором книги .Проставьте нумерацію сторінок для простоти друку і для того, щоб уникнути плутанини при прочитанні книги .
3
Зробіть шрифт вашої книги менше, ніж був у вихідному варіанті, це дозволить вам значно заощадити бумагу.Установіте перенос в автоматичному режимі, це збільшить кількість слів в абзаце.Сократіте відстань між заголовками розділів і абзацами, а так же замініть все тире або лапки на більш короткі значки.
4
Роздрукуйте електронну книгу, враховуючи при цьому всі особливості вашого прінтера.После того, як книга роздрукована, складіть її і зшийте звичайними нитками, або скріпіть її спеціальним степлером. От і все, тепер у вас вийшла готова і безкоштовна надрукована книга, зроблена своїми руками.
Щодня практично кожен з нас користується пакетами з нанесеними на них зображеннями. Найчастіше вони містять коротку інформацію про компанію, товари або якісь знижки. Друк на пакетах є найефективнішим і водночас найдешевшим видом реклами, який ідеально підходить для кожної сфери діяльності. А пов'язано це з тим, що пакети з логотипами не вимагають найму розповсюджувачів реклами і промоутерів, так як їх функції безкоштовно виконують самі звичайні покупці.
Вам знадобиться
  • - флексограмма;
  • - фарба на водній або спиртовій основі;
  • - трафарет.
Інструкція
1
Друк зображення на пакетах здійснюється за допомогою методу флексографии, завдяки якому стало можливим випускати великі тиражі продукції за порівняно низькою ціною. Більш того, флексография дозволяє виготовляти печатку, яка абсолютно безпечна як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища, за рахунок застосування фарб на водній або спиртовій основі.
2
Перш ніж почати друк створюється спеціальна флексографическая форма, що представляє собою гнучкий полімер. На нього надалі переноситься вибране зображення. Робиться це шляхом хімічного травлення і лазерного гравірування.
3
Для кожного кольору зображення проводиться окрема форма. Ширина і довжина її залежить від розмірів завдається зображення. Одна форма здатна витримати прокатку одного тиражу на 700 тисяч пакетів або п'ять повторних тиражів. Це дозволяє не виготовляти флексограмму при повторних замовленнях.
4
Для випуску невеликого тиражу використовується метод шовкографії, що дозволяє виготовляти печатку від 50 примірників. При цьому необхідність створювати флексографічну форму, яка до того ж дуже дорога, відпадає. Завдяки шовкографії досягається висока передача кольору.
5
Для нанесення друку в цьому випадку використовуються спеціальні трафарети, які вимагають підготовки перед початком роботи. Трафарет являє собою сітку. Саме через неї фарба наноситься на поверхню пакету.
6
Для початку запускається процес кольороподілу зображення, що дозволяє диференціювати вихідну картинку на кольору. І тільки після цього виготовляється трафарет-сітка. Для кожного кольору повинен бути окремий трафарет. Далі процес створення друку здійснюється на експонуються пристрої.
Корисна порада
Потрібно пам'ятати, що на кінцевій вартості друку всього тиражу може відбитися створення індивідуальної форми пакета.