Як змінити заголовок. Як змінити заголовок в joomla.

Стати власником сайту сьогодні - не проблема, але таке придбання ставить чимало різноманітних питань з управління ним. Один з перших - як змінити заголовок окремих сторінок або всього сайту. Обговоримо це детальніше.
Інструкція
1
Браузер користувача сайту відображає інтернет-сторінки, читаючи інструкції, надіслані за його запитом сервером. Ці інструкції містять інформацію про те, що саме і в якому конкретно місці сторінки йому потрібно намалювати. Якщо те, що потрібно намалювати надто складно для браузера (наприклад, флеш-банери або просто картинки), то в сторінці вказана адреса, звідки слід взяти вже готове і в яке місце його треба вставити. Ці інструкції для браузера написані на спеціальній мові, званому HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»). У цій мові для кожного з типів об'єктів, що малюються на сторінках, передбачені персональні позначення - теги. Є й тег для тексту, який браузер виводить в заголовку сторінки. Цей тег називається "title" і знаходиться майже в самому початку HTML-коду сторінки. Виглядає він так: Це заголовок сторінці в навігаційну поміняти заголовок сторінки потрібно відкрити файл з її HTML-кодом і замінити текст всередині цього тега. Зробити це можна в простому текстовому редакторі, наприклад в блокноті. А можна використовувати будь-якої із спеціальних редакторів HTML-коду, які надають масу додаткових можливостей і незамінні при постійній роботі з HTML-кодами.
2
Але зараз вже рідко хтось крім професійних програмістів займається редагуванням HTML-коду прямо в файлі цієї сторінки. Програмісти навигадували сотні різноманітних систем управління, які не вимагають від сайтовладельца щось робити безпосередньо в HTML-кодах. Як правило, щоб поміняти заголовки В УСІХ сторінках сайту через систему управління досить вписати потрібний вам текст у відповідне поле.Напрімер, в дуже поширеній системі Joomla щоб поміняти заголовок головної сторінки треба послідовно перейти по цим пунктам меню: « Все меню "->" Головне меню "->" Головна »» -> «Редагувати» -> закладка "Параметри - Система» і в цій закладці змінити текст в поле «Заголовок сторінки» .В одним не менш популярному конструкторі сайтів uCoz щоб змінити заголовок сторінки потрібно натиснути посилання «Конструктор», а потім посилання «Включити конструктор». Після цього прямо на самій сторінці можна стерти старий заголовок і вписати на його місце новий.В системі Google. Сайти щоб змінити заголовок потрібно клацнути кнопку «Додаткові дії», в розділі «Дії на сайті» з'явився меню вибрати пункт «Управління сайтом», в лівому меню завантажившись сторінки обрати пункт «Загальні» і в полі «Назва сайта »вписати новий текст.В інших системах управління місцезнаходження цієї опції буде відрізнятися, але принцип зміни заголовків буде таким же.