Як зареєструвати аську. зареєструвати аську через інтернет.

У глобальній мережі Інтернет ICQ видає всім користувачам особистий ідентифікаційний номер UIN, який призначається під час першого сеансу в програмі ICQ і запитується при повторному завантаженні програми.

Найпростіший спосіб отримання спосіб номера ICQ - зареєструвати аську на офіційному сайті www.icq.com в розділі «Реєстрація» .Перед реєстрацією аська слід завести адресу електронної пошти, у випадку якщо його в вас немає, e -mail можна зареєструвати на будь-якому безкоштовному поштовому сервері.

  1. Щоб почати реєстрацію аськи, слід натиснути на кнопку «Get an ICQ Number».
  2. В формі, що з'явилася з попередженням натискає кнопку «Next».
  3. Далі відкривається форма для заповнення персональних даних. Поля, відмічені червоною записом «Required» є обов'язковими для заповнення. Ви можете не заповнювати поля з іменем, прізвищем і адресою електронної пошти. Однак, якщо ви все-такі бажаєте записати вашу електронну пошту, але не хочете, щоб про неї хтось дізнався, ви можете скасувати публікацію вашої індивідуальної інформації, для цього відзначається галочка поруч з написом «Do not publish my Email address on ICQ directories ... ». Потім необхідно придумати ваш особистий пароль і ввести його два рази. Слід зазначити, що вказана вами при реєстрації аську, електронна пошта, може вам знадобитися в разі втрати персонального пароля, тому як в даному випадку лист з відновленням пароля буде відправлено на вашу адресу електронної пошти. Рекомендується встановлювати при реєстрації складніший пароль, щоб навіть зловмисник-любитель не зміг його зламати.
  4. Після заповнення всіх обов'язкових полів натискаємо кнопку «Next», щоб зареєструвати аську.
  5. Після завершення реєстрації у вас з'явиться свій персональний ідентифікаційний номер ICQ (відзначений маркером). Зверніть увагу на те, щоб дозволити іншим користувачам додавати вас в свій лист контактів тільки з вашого схвалення, необхідно відзначити галочкою пункт «My authorization is required before users add me to their Contact List», за замовчуванням стоїть - дозволено для всіх контактів.
  6. Після цього натискає кнопку «Next».
  7. На даному етапі слід відключити функцію «Make myself available for chat users searching for ...» і перейти до початку сеансу «Start».
  8. Перед відкриттям програми, в треї (нижньому лівому куті пуску) почне блимати жовтий квадратик зі знаком оклику. Це перше повідомлення системи.
В Рунеті для ICQ прижилося слово «аська», так як абревіатура ICQ перекладається дослівно з англійської мови, як «я шукаю тебе» («ай-сик-ю»). Мережа ICQ є одним з найпопулярніших засобів онлайн-спілкування в інтернеті. Особливістю системи є безкоштовність і миттєва доставка повідомлень. В ICQ дуже зручно вести повноцінний діалог з віддаленим співрозмовником, на відміну від електронної пошти. Але як зареєструвати нову ICQ?
Інструкція
1
Для того щоб зареєструвати нову « асю », потрібно зайти на офіційний сайт ICQ www.icq.com/join/ruВ цій частині сайту представлена форма реєстрації нових ICQ. Перше, з чого потрібно почати, ввести свої дані. Введіть ім'я та прізвище. Навіть в тому випадку якщо вже є ICQ, все ж краще використовувати свої справжні дані, для зручності пошуку вас в мережі.
2
Наступна графа: адреса електронної пошти. У разі, якщо є раніше зареєстрована ICQ на тому ж електронному поштовому ящику, то система реєстрації повідомить що у цієї адреси є користувач. В цьому випадку потрібно зареєструвати нову електронну адресу, докладніше дивитись тут http://www..ru/kak-8203-kak-zaregistrirovat-elektronnuyu-pochtu або ж вказати інший, на якому не реєструвалася «аська».
3
Придумати і ввести пароль. Тут потрібно постаратися придумати складний пароль, від 6-12 символів і краще використовувати комбінацію з літер і чисел. Для створення надійного пароля скористайтеся рекомендаціями статті http://www..ru/kak-760-kak-pridumat-parol.
4
Дату народження і рік теж рекомендується зареєструвати справжні дані, так як це дозволить визначити вікову категорію і дозволить швидше знайти вас в мережі майбутнім співрозмовникам.
5
І в самому кінці реєстрації потрібно ввести з картинки комбінацію тексту і чисел, щоб підтвердити, ви жива користувач, а не автоматичний робот.
6
Натискаючи на кнопку "Реєстрація", ви підтверджуєте, що приймаєте умови «Угоди користувача» ICQ і «Політики конфіденційності» ICQ. При бажанні можете ознайомиться зі зразками документів прямо на сайте.После реєстрації в ICQ кожному користувачеві привласнюється його особистий UIN - унікальний ідентифікаційний номер, який реєструється при першому вході в програму.
Корисна порада
Не вибирайте в якості пароля ім'я користувача, дату народження, номер телефону, прості комбінації букв і цифр, такі паролі легко вгадати зловмисникам.