Як плести з бісеру квіти. плести пелюстка бісеру.

Сьогодні дуже багато хто захоплюється бісероплетінням. Вироби з бісеру виходять красивими і оригінальними, це може бути і біжутерія, і всілякі фігурки тварин, птахів і метеликів. Особливо гарними виходять плетені квіти, для виготовлення яких потрібна тонка дріт, ножиці, нитка муліне, а також недорогий бісер різних кольорів. Якщо ви будете виконувати цю роботу вперше, то краще купити не дуже дрібний бісер. Запасіться терпінням і старанністю.
Вам знадобиться
  • Тонка дріт, ножиці, нитка муліне, а також бісер різних кольорів.
Інструкція
1
Почніть з плетіння пелюсток, сплетіть не менш 5 штук.Отрежьте поволоку, довжина якої повинна бути 25-30 см. Одягніть на дріт одну бісеринку, помістіть її на середину дроту і закріпіть (простягніть один кінець дроту через бісеринку і потягніть за обидва кінці дроту для закріплення). Ця бісеринка буде вершиною майбутнього пелюстки.
2
Починайте плести другий ряд, для цього надіньте ще 3 бісеринки на один кінець дроту, потім візьміть вільний кінець дроту і протягніть його через 3 бісеринки. Потягніть за обидва кінці дроту для закріплення. Другий ряд закінчений, і з обох боків ряду звисають вільні кінці проволокі.Для плетіння третього ряду використовуйте 5 бісеринок і протягнете вільний кінець дроту, також як і в другому ряду. Після закінчення плетіння кожного ряду обов'язково підтягуйте плетіння.
3
Далі плетіть таким чином: четвертий ряд - 6 бісеринок, п'ятий - 8 бісеринок, шостий - 10 бісеринок, сьомий - 10 бісеринок, восьмий - 8 бісеринок, дев'ятий - 6 бісеринок, десятий - 4 бісеринки, одинадцятий - 2 бісеринки , дванадцятий - 1 бісерінка.Все, один пелюстка квітки готовий. Тепер внизу пелюстки закріпіть дріт і починайте плести інші пелюстки таким же чином.
4
Після того, як готові всі пелюстки, візьміть три шматочки дроту (кожен по 20 см). Вони будуть заготовками для маточки і тичинок. У кожного шматочка дроту закріпіть один кінець, а на другий нанижіть бісеринки. Для того, щоб зробити тичинки, використовуйте 1 чорну і 15-18 жовтих бісеринок, а для маточки - 1 жовту і 15-18 бісеринок чорного кольору (вийде 2 тичинки і 1 маточка) .Скрутіте отримані заготовки і прикрутіть до маточці і тичинкам пелюстки так , щоб вийшов гарний квітка.
5
Щоб ваш квітка мав більш витончений вид, візьміть 5 шматків дроту (довжина 5-7 см). Починаючи з восьмого ряду, рухайтеся вниз, зшиваючи пелюстки. Прихоплюйте краю дроту, які виступають в рядах.После того, як будуть зшиті всі пелюстки, надайте квітці форму за допомогою пальців, товкач розправте, а навколо нього закрутіть тичинки.
6
Який же квітка без стебла і листя? Сплетіть для своєї квітки листя таким же чином, як і пелюстки. Перед тим, як прикріпити листя до стебла, обмотайте його зеленими нитками муліне. Почніть обмотувати з низу. Обмотайте приблизно 2 см стебла і потім прикрутіть один листок. Далі продовжуйте обертати стебло нитками і поступово прикручуєте до нього листочки. Обертайте стебло так, щоб дроти не була видна крізь нитки. Квітка готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CYxDN4DRkZI
Техніка плетіння пелюсток дуже різноманітна: вибір варіанта залежить від сорту запланованого квітки, спільної мети композиції та інших деталей. Самі пелюстки плетуться швидко (за один вечір можна виготовити квітка «від і до») і можуть служити як елементами суцвіття, так і листям або іншими художніми деталями.
Вам знадобиться
  • - бісер;
  • - дріт для бісероплетіння в колір бісеру;
  • - схеми;
  • - гудзик з чотирма отворами (база для квітки).
Інструкція
1
Обширну колекцію прийомів описала Д. Фіцджеральд в своїй книзі «Квіткові фантазії з бісеру». Техніка плетіння пелюсток найвідоміших квіткових культур описана у відповідній главі, присвяченій сорту. Зокрема, описаний найпростіший спосіб плетіння пелюсток.
2
Візьміть відрізок волосіні завдовжки 50-60 см. Пропустіть його до середини через перший отвір гудзики. Наберіть стільки бісерин, щоб вони закривали дріт на 4-5 см. Від отвори.
3
Відрахуйте 4-8 бісерин від кінця і Протягніть дріт у п'яту (або дев'яту) в зворотному напрямку, щоб вийшла петелька. Затягніть дріт і пройдіть в зворотному напрямку до першої набраної бісеріни.
4
Це перший пелюстка. Зробіть в цьому ж отворі гудзики ще близько десятка таких пелюсток. Відразу враховуйте їх розташування: більш короткі ближче до краю, довші в середині. Не робіть пелюстки занадто різними по довжині, оскільки крайні доведеться відгинати, щоб розпушити квітка.
5
Просмикнувши кінець дроту в сусіднє отвір, зробіть ще групу таких пелюсток. Іншу пару отворів обробіть з іншим відрізком.
6
Другий спосіб підходить для плетіння квітів ромашки або інших з вузькими пелюстками. Наберіть на дріт 12 бісерин і з'єднайте їх у кільце. Затягніть дріт.
7
Наберіть 3 бісеріни на тон світліше. Всуньте дріт в бісерину першого ряду, знову затягніть кінці. Пройдіть ще крізь дві бісеріни. Повторіть крок, поки не пройдете всі кільце.
8
Підніміться на другий рівень, продевая дріт. Наберіть ще три ряди, збільшуючи кількість бісерин на 2. Постійно затягуйте дріт.
9
Сплетіть два-три ряди, зменшуючи кількість бісерин в кожному наступному. Сховайте кінці дроту, вплітаючи в сплетені пелюстки .
Корисна порада
Замість звичайного дроту кольору бісеру можна використовувати звичайну сталеву дріт. Важливо, щоб вона була тонкою, придатної для багаторазового просмикування через бісеріну.Еслі довжини дроту не вистачить, скрутіть кінець старого кінця дроту з кінцем нового. Будьте обережні, натягуючи бісеріни в цьому місці: важливо, щоб виріб і раніше виглядало акуратно, але залишалося прочним.Следіте, щоб дріт не перекручується і не згиналася. Це може позначитися на міцності виробу.