Як змусити мозок працювати на себе.

Вчені з'ясували, що більшість людей використовують потенціал свого мозку всього на 8-10%. Однак нерідко трапляються ситуації, коли розумова діяльність повинна значно зрости. Наприклад, кожен студент під час сесії мріє про бездоганну пам'яті і розвиненою логікою. Найчастіше мозок змушують працювати за допомогою кави або енергетиків. Але ці способи аж ніяк не безпечні і можуть негативно позначитися на стані здоров'я. Як же змусити свій мозок працювати, не заподіявши йому шкоди?
Вам знадобиться
  • Для тренування мозку вам знадобиться переглянути свій раціон, а також присвятити заняттям кілька хвилин в день.
Інструкція
1
Хочете, щоб мізки працювали, дайте їм необхідне харчування. Відомо, що посилена мозкова діяльність споживає одну п'яту частину від всієї надходить в організм енергії. Таким чином, їжа повинна легко засвоюватися, щоб організм не відволікався на зайву роботу, а також містити всі необхідні корисні речовини і вітаміни. Бажано включити в раціон рибу, печінку, вівсянку або рис, горіхи, а також свіжі овочі та фрукти. А от від тортів і смажених котлет краще відмовитися.
2
Постійно давайте мозку роботу. Розгадуйте загадки, ребуси, грайте в ігри. Крім цього, обов'язково тренуйте пам'ять і мислення. Читайте книги вголос або ведіть особистий щоденник, постійно розповідайте про нові відкриття друзям і знайомим, так вони набагато легше запам'ятовуються. Прекрасно підійде ця система і для вивчення конспектів.
3
Не забувайте давати мозку перепочинку. Найкраще періодично замінювати розумову діяльність на фізичну. Наприклад, після сорока хвилин читання підручника або конспекту перерватися на 10-хвилинну зарядку.Для ефективної роботи мозок обов'язково повинен добре відпочивати. Тому здоровий і міцний сон йому просто необхідний.
Зверніть увагу
Справжній ворог вашого мозку - алкоголь. Стакан вина раз в тиждень великої шкоди не принесе, але якщо ця доза буде збільшена, то пам'яті буде завдано істотної шкоди.
Корисна порада
Вчені з'ясували, що класична музика також добре дію на розумову активність. А ось важкий рок дратує і відволікає від роботи.