Як відремонтувати диван самому. Як відремонтувати пружини в старому дивані відео.

Диван - це невід'ємна частина меблевого набору в кожній оселі. На ньому можна просто посидіти перед телевізором, а вночі він перетворюється на зручне спальне місце. Що робити, якщо ваш улюблений диван, який дістався у спадок ще від ваших батьків, раптом зламався? А адже ви так звикли до нього. Будь-який поважаючий себе домашній умілець, спробує полагодити його самостійно.
Вам знадобиться
  • Плоскогубці, гайкові ключі різних розмірів, свіжий паролон.
Інструкція
1
Розберіть диван, щоб дізнатися причину поломкі.Открутіте бічні частини дивана за допомогою гайкового ключа відповідного размера.Сніміте їх і переконайтеся в цілісності механізмів, які тримають спинку і сидіння самого дивана. У разі зносу або поломки замініть ці механізми.
2
Зніміть сидіння і спинку дивана. Це можна зробити, використовуючи так же гайковий ключ необхідного розміру. Відокремте спинку від самого сидіння і починайте розбирання цих частин дівана.Уберіте старий чохол, який в більшості випадків закріплюється скобою за допомогою Пневмостеплери.
3
Зніміть пружинний блок з каркаса дивана для більш зручного ремонта.Устраніте поламані пружини на блоці шляхом їх заміни. За допомогою плоскогубців викрутити їх і на це місце встановіть нову пружину, а просевшие пружини виправте, розтягнувши їх рукамі.Установіте вже готовий блок на своє місце і прибийте його до каркаса цвяхами.
4
Виконайте те ж саме і з сидінням дивана, але зверніть увагу на те, що пружини самого сидіння зношуються набагато швидше, тому збільште пружність вашого дивана. Для цього вам знадобиться старий поролон, нарізаний невеликими шматками і кілька шарів щільного матеріалу, наприклад, старі ковдри. Пружинний блок щільно набийте поролоном і накрийте матеріалом. Все це закріпіть маленькими цвяхами. Зверху покладіть новий поролон і прикріпіть до каркаса Пневмостеплер. Натягніть старий, попередньо випрані чохол, або ж купите новий на ваш смак матеріал для чохла. Тканина повинна бути натягнута рівномірно і сильно, щоб прилягала щільно до всіх частин дивана.
5
Поставте на місце всі механізми і з'єднайте всі частини дивана вместе.Вот і закінчений ремонт вашого старенького дивана, але замість цього ви отримали практично новий, причому зроблений вашими руками. Тепер можна приймати схвальні погляди ваших близьких і друзів.