Як перешити з штанів. Як правильно відрізати брюки, щоб зробити шорти.

Ви порвали брюки або посадили пляма, і тепер не знаєте, що робити? Привести брюки в порядок неможливо, а викидати хорошу тканину - рука не піднімається. Спробуйте зшити з брюк що-небудь інше. Може бути, це буде дитяча річ. Але цілком може вийти і якась цікава вешь і для вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • викрійка
  • ножиці
  • лезо
  • швейна машинка
  • голки
  • нитки
Інструкція
1
Подивіться, де саме знаходиться діра або пляма. Якщо постраждали штанини, ніяких проблем немає. Брюки дійсно легким рухом руки перетворюються на елегантні шорти. Може бути, вдасться зробити і бриджі. Досить обрізати штанини і підшити.
2
Значно гірші справи, якщо утворилася діра в верхній частині брюк. Подумайте, як можна використовувати штанини. Нові брюки з них, звичайно, не вийдуть, а ось міні-спідницю зшити можна, якщо брюки досить широкі.
3
Відріжте штанини до діри або плями. Розпоріть їх по швах, виперіть, пропрасуйте і очистіть від ниток.
4
Відсіч пояс - він вам ще знадобиться. Подумайте, яку застібку ви зробите на спідниці. Від цього залежить, потрібно підрізати пояс чи ні.
5
Підберіть викрійку. Найкраще зробити спідницю-четирехклінку. Не забудьте про те, що необхідно залишити припуски на шви.
6
Викроїте з штанин клини. Змітайте клини передньої і задньої частин спідниці. Стачайте їх і разутюжьте шви. Змітайте і стачайте бокові шви, залишивши незашітим відрізок шва для застібки. Разутюжьте і обробіть шви. Приметайте і прітачать пояс. Ушийте блискавку. Підігніть і підшийте низ.
Зверніть увагу
Залежно від тканини може знадобитися обробити шви до того, як ви Стачать срези.Еслі тканини на клини трохи не вистачає, можна вставити клин, наприклад, з контрастної тканини.
Корисна порада
Застібку можна зробити як збоку, так і сзаді.Із брюк без кишень можна зшити спідницю на кокетці. Для цього рівно відріжте верхню частину брюк. Клини кроіте з урахуванням кокетки. Спочатку сточують шви клинів, потім пришивайте кокетку. Застібка в цьому випадку вийде на тому ж місці, де вона була у брюк.