Як зробити приховані файли видимими.

В Windows за замовчуванням приховані від користувача все файли , зміна або видалення яких може привести до неправильної роботи самої операційної системи або користувальницьких додатків. Це зроблено з метою запобігання неприємностей в результаті дій недостатньо кваліфікованих користувачів або просто випадкових ушкоджень системних файлів і важливих даних. Однак іноді все-таки виникає необхідність роботи і з цими файлами.
Інструкція
1
Способів дістатися до потрібних настройок операційної системи дещо. Один з них: Крок 1: спочатку запустимо панель управління. Зробити це можна натиснувши клавішу "Win" і, не відпускаючи її, клавішу "R", а потім в діалоговому вікні ввівши команду "control" і натиснувши "Enter". Інший спосіб запустити панель управління - клацнувши кнопку «Пуск» вибрати розділ «Налаштування» а в ньому пункт меню "Налаштування" .Шаг 2: в панелі управління клацнемо пункт «Властивості папки» .Шаг 3: у вікні, перейдемо на вкладку «Вид» і в самому низу списку знайдемо і відзначимо пункт «Показувати приховані файли і папки» і натиснемо кнопку «OK».
2
Інший спосіб доступу до потрібної налаштуванні - через провідник Windows.Шаг 1: запустити провідник можна натиснувши клавішу "Win" і, не відпускаючи її, клавішу "E" (це латинська буква, російська - "У"). Інший спосіб запустити провідник - подвійний щёлчок по іконці «Мій комп'ютер» .Шаг 2: далі у верхньому меню вибрати розділ «Сервіс» і в ньому пункт «Властивості папки». В результаті відкриється те ж саме вікно, яке ми описували в попередньому способі, тому наступний крок буде точно таким же.Шаг 3: у вікні, перейдемо на вкладку «Вид» і в самому низу списку знайдемо і відзначимо пункт «Показувати приховані файли і папки »і натиснемо кнопку« OK ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1_65g0wfdoE