Як оживити телефон. додаткові комбінації на телефонах якщо села батарея.

Часто телефон відключається в самий невідповідний момент, і здається, що оживити його може тільки диво. Однак є спеціальна програма, що дозволяє тримати свій телефон в тонусі і використовувати його роботу без додаткової підзарядки.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, програма MultiGSM v3.0
Інструкція
1
Скачайте і проведіть інсталяцію програми MultiGSM v3.0.
2
В скачав файлу знайдіть папку під назвою «FlashUSB». Виберете цей ярлик і натисніть на нього два рази лівою кнопкою миші, після чого натисніть «Setup» .Це стане першим етапом до пожвавлення телефон а.
3
Підключіть телефон до комп'ютера, без використання акумулятора і почекайте, поки захитається драйвер USB Flash Loader utility
4
Натисніть на що з'явилося віконце, вибравши «INFINEON».
5
Для того щоб програма виявила USB порт підключення, натисніть «MAPPING START», завершення підтвердіть натисканням «SAVE & EXIT», тобто зберегти і вийти.
6
Тепер приступаємо безпосередньо до самої установки головного компонента програми на ваш телефон . Для цього натисніть MultiGSM_V30 і виберете "Налаштування", зазвичай позначається англійським словом «Setting».
7
Віконце, яке відкриється перед вами, вкаже необхідність позначити місце, де розташований скачав файл.
8
Після цього, вкажіть місце розташування на диску файлу * .BIN.
9
Натисніть на USB і «Ок» в знак підтвердження вибраних операцій.
10
Останнім кроком стане завершення настановних компонентів, для чого виберете кнопку «Старт» і продовжите підключення телефон а без використання акумулятора. Тепер ви виконали все для того, щоб оживити телефон .
Зверніть увагу
Перед тим, як закачувати програму на свій ПК, а потім налаштовувати на телефон, перевірте її на віруси.
Корисна порада
Збережіть всі дані свого телефону в якомусь іншому телефоні або спишіть найбільш значущі номера. Для того щоб робота пройшла швидше, розвантажите свій телефон від непотрібних графічних зображень і відео.