Як вибирати нерухомість.

Ринок нерухомості сьогодні пропонує масу варіантів житла на будь-який смак і достаток. Критерії вибору будинку для різних людей можуть істотно різнитися. І узагальнювати ті або інші якості житла, як гідності або, навпаки, недоліки буде невірно. Купуючи будинок, потрібно враховувати, насамперед, власні побажання і розставляти свої пріоритети. Адже вдома мисливця і банкіра, безумовно, будуть помітно відрізнятися за стилем і функціоналу. Але все ж існують загальні моменти, важливі для вибору будь-якого житла.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з місцем розташування нерухомості, що купується. Для сучасної людини більш зручно, якщо будинок знаходиться хоча б в 15-кілометровій доступності від міста. Однак, для завзятого мисливця-рибалки близькість лісу і річки може бути більш бажаним гідністю, ніж близькість міста. Якщо ви згодні на будинок в глибинці, в цьому випадку вас порадує і ціна покупки.
2
Дізнайтеся про соціальне забезпечення интересуемого району. Розвинена соціальна інфраструктура має велике значення: школи, садочки, лікарні в прямій доступності від будинку. Однак, ви повинні бути готові, що дана категорія будинків буде серед найдорожчих варіантів.
3
Уважно оцініть комунальне обслуговування селища, де ви припускаєте купити будинок. Найчастіше воно перебуває в зародковому стані або організовано з рук геть погано. Не варто слухати запевнення продавця, походіть по найближчих сусідах і дізнайтеся все самі. Комунікації для мінімальної упорядженості житла повинні включати: газові магістралі, центральний водопровід та електропостачання.
4
Визначтеся, чи можливий для вас варіант покупки споруджуваного будинку. На цінову складову значно впливає ступінь готовності будівлі. Тому придбати будинок у забудовника з перспективою на рік, два може виявитися вельми вигідною пропозицією.
5
При покупці нового будови ретельно перевірте його якість. Для цього огляд будинку бажано проводити з фахівцем-будівельником. Тут важливо не тільки облаштування житла, а й надійність заливки фундаменту, кладки даху, стінового бруса і багато інших моментів.
6
Залучіть до процесу пошуку житла юриста. Вибір житла настільки різноманітний, що знайти підходящий варіант не складе великої проблеми. Однак, допомога юристів-ріелтерів дозволить вам уникнути шахраїв-продавців або недобросовісних забудовників.
7
Обов'язково перевірте чистоту документів купується будинку до виходу на попередній договір купівлі-продажу. Ваш юрист зобов'язаний переглянути дозвільні папери на будівництво або правовстановлюючі документи на власність будинку і ділянки землі.
8
Будьте активним покупцем, задавайте багато питань і прискіпливо з'ясовуйте незручні моменти. Приділивши максимум уваги процесу покупки, ви забезпечите собі надійне житло, а значить і майбутнє.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=14sDwbI5iDE
Корисна порада
Ділянка землі під будинком повинен обов'язково продаватися цілком, разом із самим будинком. Уникайте варіантів з безстрокової орендою на землю або часткової власності на ділянку. Купити будинок з таким «приданим» дуже ризиковано в плані подальшої його експлуатації.
Квартирне питання і оренда нерухомості - проблеми, актуальні для москвичів і гостей столиці в усі часи, але сьогодні вони стоять особливо гостро. Тут важливо заручиться підтримкою професіоналів, які допоможуть зробити правильний вибір.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно розуміти, що самостійно впоратися з проблемою придбання, продажу, оренди нерухомості дуже складно. Тому простіше звернути до професіоналів. Це дозволить заощадити масу сил, часу і нервів. Сьогодні на московському ринку величезна кількість агентств нерухомості, які пропонують свої послуги. Важливо зробити вибір на користь грамотних фахівців і не потрапити в руки шахраїв.
2
При виборі помічника в такій нелегкій справі, як нерухомість, завжди постає питання: "А чи не обман це?". Особливо актуальна ця проблема в крупних містах, зокрема Москві. Це пов'язано з припливом великої кількості іногородніх громадян і навіть іноземців, яким щодня потрібно допомогу посередників. Відповідно, і несумлінних ріелторів тут набагато більше, а їхні схеми більш винахідливі. Жодне велике московське агентство не попросить вас заплатити за що-небудь заздалегідь. Якщо вам пропонують залишити якусь заставу або попередньо оплатити послуги, то це вірна ознака обману. Швидше за все, ви розлучитеся зі своїми коштами, а агентство просто випарується. Крім того, професіонали ніколи не попросять у вас оригінали документів "на руки".
3
При виборі агентства нерухомості спробуйте звернутися до знайомих, колегам, родичам, які проживають в Москві. Може, хтось із них вже стикався з подібною проблемою. А також почитайте відгуки в інтернеті. У століття "відкритості" мережі і свободи слова жертви шахраїв зазвичай повідомляють про свій сумний досвід. Але не варто беззастережно довіряти і позитивним думкам москвичів, так як вони можуть бути просто фальшивими.
4
Природно, вибір повинен лягти на велике перевірене агентство нерухомості з бездоганною репутацією. На щастя, в Москві їх предостатньо. Проте це також не дає повної гарантії, що послуги будуть надані якісно. Важливіше, ознайомитися з інформацією про фахівця, який займатиметься вашим питанням. Великий досвід і відсутність нарікань будуть вагомими аргументами.
5
У Москві дуже популярна практика приватних агентів з нерухомості. Звичайно, необхідно попередньо перевірити їх надійність, але побоюватися їх не варто. Дуже часто це професіонали високого рівня, які не захотіли більше працювати "на дядю" і вирушили на вільні хліба. Цілком можливо, що такий фахівець володіє великим досвідом, ніж штатний співробітник агентства.
6
І, нарешті, не полінуйтеся заглянути в інтернет і переглянути всі варіанти. Існує маса ресурсів, на яких складаються рейтинги столичних агентств за різними критеріями. Це можуть бути дані експертів, а також думки звичайних користувачів. І будьте обережні, адже на кону може стояти дуже багато чого.
Зверніть увагу
Не завжди низький відсоток винагороди агента повинен бути головним критерієм на користь того чи іншого агентства нерухомості. Часто саме маленької комісією і привертають довірливих громадян шахраї.