Як обмежити кількість сполук.

В даний час існує безліч програм, що використовують локальні мережі та інтернет. Деякі з них створюють велике кількість одночасних підключень. Це може викликати невиправдано високий витрата обчислювальних ресурсів. У багатьох випадках, якщо обмежити кількість сполук, можна оптимізувати продуктивність комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програма "Редактор реєстру", що входить в комплект поставки Windows.
Інструкція
1
Запустіть програму "Редактор реєстру". Для цього відкрийте меню "Пуск" і виберіть пункт "Виконати ...". У діалозі в поле "Відкрити" введіть "regedit". Натисніть на кнопку "OK".
2
Відкрийте ключ реєстру [HKEY_LOCAL_MACHINE System CurrentControlSet Services Tcpip Parameters] в редакторі реєстру. У правій панелі редактора реєстру відображує дерево ключів реєстру Windows. При кліці на знак "+" біля напису імені ключа реєстру, або при подвійному кліці по самій написи, відбувається розгортання відповідної гілки. Послідовно розвертайте галузі реєстру, слідуючи наведеному шляху. Виділіть останній розділ "Parameters". Для цього один раз клікніть по ньому лівою кнопкою миші.
3
Обмежте загальне кількість сполук. В обраному розділі "Parameters" створіть значення "TcpNumConnections" типу "REG_DWORD". Для цього клацніть правою кнопкою миші у вільній частині правої панелі редактора реєстру. У контекстному меню виберіть пункт "Створити". Відкриється ще одне меню. Виберіть у ньому пункт "Параметр DWORD". Буде створено новий параметр з ім'ям "Новий параметр # 1". Введіть в дане поле значення "TcpNumConnections" і натисніть ENTER. Зробіть подвійний клік на щойно створеному полі. З'явиться діалог "Зміна параметра DWORD". В поле "Значення" діалогу введіть число, яким Ви хочете обмежити загальне кількість сполук. Натисніть кнопку "OK" в діалозі.
4
Обмежте кількість сполук на кожен унікальний IP адресу. Для цього створіть значення "MaxUserPort" типу "REG_DWORD" в розділі "Parameters". Дії по створенню параметра аналогічні діям, описаним в попередньому пункті. Встановіть відповідне значення. Максимально можливе значення цього параметра дорівнює 65534.
5
Перезавантажте комп'ютер. Після цього зроблені зміни вступлять в силу. Проконтролюйте коректність роботи часто використовуваних додатків, що інтенсивно використовують мережу.
Зверніть увагу
Зміна значень в реєстрі Windows може дати як позитивні, так і негативні результати. Обмеження кількості з'єднань може позбавити різні додатки можливості використовувати мережу.
Корисна порада
Для швидкого внесення змін в обрану гілку реєстру можна експортувати її значення в файл реєстру. Для цього треба натиснути правою кнопкою миші по вибраному розділу, вибрати пункт "Експортувати ..." контекстного меню і вказати пункт для збереження файлу.