Як вибрати правильно очки.

Незважаючи на те, що зараз існує багато методів корекції зору, очки не втратили популярності. Вибір їх досить великий. Але чи скрізь можна купувати очки ? На що слід звернути особливу увагу? Це залежить від того, для чого саме вам потрібні очки .
Інструкція
1
Підбір окулярів для корекції зору почніть з візиту до офтальмолога. Не треба покладатися на те, що в магазині оптики вам можуть перевірити зір. Фахівці потрібного профілю є не скрізь. Крім того, ви ж не понесете в магазин свою медичну карту, в якій записані всі особливості вашого зору. Лікар визначить, які вам потрібні скла і виміряє відстань між зіницями. Все це буде написано в рецепті.
2
Вирішіть, які лінзи вам більше підійдуть. Звичайні скляні багатьом звичні, але при великій короткозорості вони можуть бути дуже важкими. Крім того, очі в них здаються набагато менше, ніж є насправді, і оправу підібрати до них складніше. Але в оптиці можуть бути пластикові лінзи або полегшені скляні. Зазвичай в супровідній документації вказується коефіцієнт заломлення. Чим він вищий, тим менше буде товщина стекол, що дають одну і ту ж корекцію. Краще, якщо індекс буде більше 1,6.
3
Поцікавтеся, чи є на пластикових лінзах зміцнюючі покриття. Найчастіше за все воно є, але переконатися не заважає. Дуже корисно і антирефлексне покриття. Воно покращує светопропускную здатність лінз, причому значно. В лінзах з таким покриттям очі втомлюються менше. Це особливо важливо при великих навантаженнях.
4
Виберіть оправу. В оправах, які цілком зроблені з пластмаси, носоупори зазвичай фіксовані. Це не завжди зручно. Зверніть особливу увагу, щоб вони не пригнічували перенісся. В металевих оправах віддайте перевагу м'яким носоупори. Як правило, вони робляться з силікону і кріпляться на гвинтах, що дозволяє ставити їх в зручне положення.
5
Зверніть увагу на заушники. Вони не повинні бути занадто довгими або занадто короткими. У першому випадку очки будуть сповзати, у другому - ви не зможете їх надіти взагалі. Заушники не повинні ні на що тиснути. Якщо вони здавлюють віскі, ви будете дуже швидко втомлюватися.
6
З декількох відповідних вашим вимогам і розмірам оправ виберіть ту, яка вам більше подобається і красивіше інших виглядає на вашому обличчі. У нових окулярах ви повинні себе почувати людиною не тільки добре бачить, але і елегантним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=weLaf8arF4I
Зверніть увагу
Пластикові лінзи легше скляних, але за ними складніше доглядати. Вони більш схильні до механічних поврежденіям.Не купуйте окуляри з рук, якщо тільки в цьому немає крайньої необхідності. Не варто їх купувати і у першого-ліпшого лоточника.
Корисна порада
Дешеві металеві оправи можуть викликати алергію. Як правило, у фірмових магазинах весь товар сертифікований, і оправи робляться з надійних матеріалів, відповідних вимогам безопасності.Еслі ваші кошти обмежені, і ви не знаєте, що віддати перевагу - дорогі якісні лінзи в простій оправі або навпаки - вибирайте перше. Можна підібрати і серед недорогих оправ пристойну, а якщо ви помилитеся у виборі стекол, неприємностей не уникнути.
Проблема поганого зору і у дорослих, і у дітей на сьогоднішній день дуже актуальна. Причин цьому, природно, безліч: довгі перегляди телевізійних передач, постійна робота за комп'ютером, неправильне харчування, стреси, спадковість. Щоб не жмуритися в магазинах, роздивляючись ціни на товар, не питати у перехожих розклад автобусів, що висить високо на стовпі, не плутати незнайомих людей зі своїми друзями, багато людей купують спеціальні очки для зору . А вибирати такі очки, між іншим, потрібно правильно, щоб не нашкодити очам ще більше.
Інструкція
1
Купувати очки для зору слід тільки в спеціалізованих магазинах або аптеках і в салонах оптики.
2
Природно, при виборі окулярів для зору слід враховувати індивідуальні оптичні показники, дати які зможе тільки кваліфікований очної лікар або фахівець з підбору окулярів. До речі, багато сучасних салони оптики надають послуги таких фахівців.
3
Наступне, що потрібно враховувати при виборі окулярів для зору - це матеріал, з якого виготовлені самі очкові лінзи. В даний час вибір лежить між скляними і пластиковими лінзами. Пластикові лінзи менш травмонебезпечні, вони набагато легше скляних. Зате лінзи зі скла міцніше. Загалом, однозначного переваги не можна дати ні тим, ні іншим лінзам.
4
Великою популярністю на сьогоднішній день користуються фотохромні лінзи, в народі звані «хамелеонами». Вони надають очам свого власника стовідсотковий захист від ультрафіолетових променів, тобто знижують стомлюваність очей при різкому сонячному свете.Спеціальние, не менш популярні, поляризующие лінзи не пропускають блікі.Очень зручне сучасний винахід - це прогресивні лінзи, що дозволяють своєму власникові бачити на будь-якій відстані, а отже, замінюють кілька виписаних лікарем очок.
5
Тільки коли правильно і професійно підібрані очкові лінзи, варто задуматися і про вибір оправи для окулярів. Тут слід враховувати особливості і форму особи майбутнього власника очок, бажану колірну гамму і їх призначення (для повсякденного користування, для вечірок або для ділових зустрічей). Але все-таки, найголовніше у виборі оправи - це комфортні відчуття від неї.
6
При виборі оправи слід звернути увагу на такі деталі як носоупори і заушники. М'які силіконові і досить рухливі носоупори НЕ будуть тиснути на перенісся, на відміну від жорстких нерухомих. Заушники оправи не повинні бути занадто довгими або занадто короткими. Їх розмір повинен строго відповідати відстані від оправи до опуклості за вухом. Крім того, розрізняють гнучкі, жорсткі та комбіновані заушники.
7
При правильному виборі окулярів протягом двох тижнів їх власник повинен звикнути до нового придбання. Якщо ж цього не відбудеться, слід звернутися до того лікаря, який виписав очки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n_nDNLT7Y-g
Зверніть увагу
На сьогоднішній день на ринку представлено досить велику кількість моделей очок для зору. У такій ситуації будь-яка людина може вибрати варіант, який підходить саме йому і що прикрашає його обличчя. Однак при виборі окулярів необхідно знати і враховувати кілька правил, як правильно вибрати окуляри для зору, дотримання яких допоможе зробити вдалу покупку, яка буде підходити саме Вам за всіма параметрами.
Корисна порада
Підбір окулярів для корекції зору бажано довірити кабінетам і клінікам, спеціально займаються цими питаннями і володіє всім необхідним обладнанням для повного визначення параметрів зору. Окуляри - трохи історії. Очкові лінзи - головна частина очок. Саме очкові лінзи компенсую ті порушення рефракції, які є причиною вашого поганого зору. Тому, вибираючи окуляри потрібно в першу чергу правильно вибрати очкові лінзи.