Як налаштувати мережевий інтернет.

Найчастіше при перевстановлення операційної системи доводиться заново налаштовувати роботу всіх служб і додатків. У тому числі і роботу мережевого інтернету . Задати маску підмережі, адресу мережі та інші параметри настройки мережі можна у відповідній службі управління мережевими підключеннями. Однак, для цього потрібно мати фізично проведене підключення до інтернету, а також технічну інформацію про підключення, отриману від провайдера. Сам процес налаштування мережі займе всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Знадобитися: фізичне підключення до інтернету, технічні параметри підключення від провайдера
Інструкція
1
Відкрийте панель управління у вашій операційній системі. Щоб це зробити, натисніть «Пуск», потім знайдіть пункт «Панель управління». На екрані з'явиться вікно.
2
Виберіть у вікні службу «Мережеві підключення». Вам відобразяться локальні підключення вашого комп'ютера. Виберіть потрібний і клацніть по правій кнопці миші. В контекстному меню виділіть пункт «Властивості». З'явитися діалогове вікно підключення.
3
В його вкладці «Загальні» виділіть рядок «Протокол інтернету (TCP/IP)». Увійдіть в його властивості, натисканням відповідної кнопки у вікні. З'явиться вікно параметрів підключення.
4
Тут треба ввести технічні дані про ваше підключенні, надані провайдером. Увімкніть прапорці для ручного введення цифрових значень IP-адреси і DNS-серверів (по чотири поля на кожен параметр). Введіть у відповідні поля цифрові значення маски підмережі, основного шлюзу, IP-адреси, предпочитаемого і альтернативного DNS-сервера. Збережіть внесені параметри натисканням кнопки "Ок".
5
Увімкніть захист брандмауера. Для цього в діалоговому вікні підключення виберіть вкладку «Додатково» і відкрийте в ній «Параметри». У вікні, виберіть прапорець «Увімкнути (рекомендовано)». Включення брандмауера захистить ваш комп'ютер від шкідливого впливу зовнішніх програм. Потім кнопкою «Ок» збережіть внесені зміни налаштувань. Після цього ваш мережевий інтернет повністю налаштований для роботи.
Корисна порада
Захисту брандмауером зазвичай буває недостатньо для безпеки комп'ютера від шкідливих програм-вірусів. Бажано встановити також на свою ОС якісний антивірус.