Як відправити безкоштовно факс.

Якщо ви знаходитесь, наприклад, вдома або у відрядженні, а вам необхідно терміново відправити безкоштовний факс - зробити це дуже просто. Ви витратите всього 2 хвилини на відправку факс а онлайн через web без реєстрації і авторизації в будь-яку з 65 країн світу - Європу, США чи Азію, в т.ч. в Росію і Україну.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер. Ноутбук. Доступ в Інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на будь-який сайт, яких зараз в інтернеті достатньо. Вам буде запропонований шаблон, в якому необхідно коректно занести дані. Перед заповненням переконайтеся в тому, що країна необхідного вам призначення дійсно є в списку країн-одержувачів.
2
Заповніть обов'язкові поля наведеного шаблона: кому, від кого, номер телефону, контактна особа, тему листа і напишіть повідомлення, або вкладіть документ. Якщо вкладення велике, можна скористатися форматуванням. Зверніть увагу на вибір категорії факс а на вибір: Терміново, Передзвони мені, Для ознайомлення, Особисто в руки та інші можливі повідомлення.
3
Введіть після перевірки заповнених вами даних сьогоднішній pin-код, і натисніть кнопку «відправити безкоштовний факс зараз». Відразу ж після відправки ви cможете перевірити статус доставки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DeNHxmkDMek
Зверніть увагу
Існують обмеження для відправки факсу через інтернет. За кількістю відправлених листів - максимум 2 факсів в день. За розміром повідомлення: текст - 3000 символів. За типами вкладень - pdf, doc, docx (Word), rtf, tif, jpeg. За розмірами файлу - в pdf 50 Кбайт, Word (DOC) 30 Кбайт, tif 50 Кбайт, jpeg 500 Кбайт.
Корисна порада
Зайдіть безпосередньо перед заповненням шаблону на посилання pin коду. Зверху, в лівому кутку, дрібними буквами буде посилання FreeCallPIN. Вона не дуже помітна з першого погляду, і втрачається в тексті. Зайдіть на неї, перейдіть вниз перелік пропонованих кодів, виберіть і запишіть той, який зазначений для відправки free fax. Код являє собою порядок з 4-х цифр.