Як підключитися з однієї мережі до іншої.

Якщо у вас є комп'ютер, підключений до локальної мережі , і ви бажаєте налаштувати з'єднання для іншого комп'ютера, у якого вже є вихід в Інтернет-простір, то зробити це можна швидко і без зайвих клопоту.
Вам знадобиться
  • ПК.
Інструкція
1
Щоб підключитися до іншої мережі , натисніть на «Пуск», розташованому внизу сторінки, потім знайдіть «Підключення». Налаштуйте підключення на своєму ПК, використовуючи цей крок.
2
Використовуйте праву кнопку миші для натискання на «Підключення». Виберете "Властивості".
3
Побачивши вкладку під назвою «Доступ», натисніть на перший і третій квадратик, тим самим, поставивши, галочки. Завершіть крок натисканням на «Ок».
4
Налаштуйте ПК, який будете використовувати для виходу в інтернет. Натисніть «Пуск», далі зверніть увагу на вкладку «Панель управління».
5
Використовуйте наступну вкладку «Центр управління мережами і загальним доступом» для продовження настройки ПК.
6
Натисніть на «Управління мережевими підключеннями», яке з'явиться після того, як ви зробите попередній крок.
7
Коли виконаєте клік по вкладці, натисніть на що з'явилося «Підключення по локальній мережі », використовуючи праву кнопку миші. Ви побачите нову вкладку «Властивості».
8
Щоб підключитися до мережі , впишіть всі необхідні значення в поля, і натисніть клавішу «ок». На цьому підключення до іншої мережі буде закінчено, і ви зможете приступити до роботи.
Зверніть увагу
Щоб не забути, на якому кроці ви зупинилися, не закривайте віконця і по можливості виконуйте роботу за участю ще однієї людини, що добре розбирається в комп'ютері.
Корисна порада
Для того щоб виконати роботу швидше, можна використовувати ярлики на робочому столі, які виведіть попередньо. Щоб не забути послідовність виконання роботи - підключення з однієї мережі до іншої, прибережіть блокнот і ручку.