Як обшити дерев'яний будинок. Як обшити кути деревянноно будинку.

Причин, за якими виникає необхідність обшити дерев'яний будинок , може бути дуже багато. Перш за все, це бажання поліпшити зовнішній вигляд будинок а, прагнення зробити його більш теплим, вберегти стіни від старіння.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів зовнішньої обробки стін дерев'яного будинок а: • обшивка сайдингом; • обшивка блок-хаусом; • обшивка дерев'яною дошкою (вагонкою); • обкладка цеглою; • облицювання фасадної пліткой.Определіться , який з цих варіантів найбільше підходить для вас, непросто. Дуже багато чого буде залежати від того, як будинок впишеться в загальний вигляд стоять ря будинок будівель, в навколишній ландшафт і які грошові витрати ви можете собі дозволити.
2
Для того щоб надати будинок у солідність, непохитність, можна облицювати стіни цеглою або викласти їх фасадної плиткою. Складність подібної обробки в тому, що вона вимагає хорошої, професійної підготовки, тобто без залучення будівельників-професіоналів не обійтися, що істотно підвищить фінансові затрати.Еслі все ж зупинили свій вибір на обкладанні стін цеглою, перш вирішите питання: чи витримає фундамент збільшення навантаження на нього від додаткової стінки, навіть викладеної в півцеглини. Облицювання плиткою вимагає виконання попередніх робіт - оббивку стін сіткою і подальшу їх штукатурку. Ще один момент, про який потрібно пам'ятати, якщо ви вирішили облицювати стіни плиткою або обкласти цеглою - це вік будинок а. Знову побудований будинок можна обробляти цими матеріалами лише після деякого часу після його будівництва, т.к. потрібно, щоб будинок дав природну усадку.
3
Майже бездоганний варіант - це обшивка деревом або під дерево, тобто обшивка вагонкою або блок-хаусом. У всі часи дерево відрізнялося від інших матеріалів природною красою, здатністю прикрасити зовнішній вигляд будь-якої будови. Крім іншого, таку роботу цілком можна виконати самостійно і отримати глибоке задоволення, споглядаючи справа рук своїх. Однак, по завершенню роботи по обшивці будинок а, потрібно буде захистити зовнішню поверхню від впливу вологи, тобто покрити в кілька шарів лаком чи фарбою. Надалі, ці операції необхідно повторювати кожні два-три роки.
4
Із сучасних матеріалів все більшою популярністю користується сайдинг. Основні його переваги: • відносна дешевизна; • широка гамма кольорів; • цей матеріал не вимагає додаткового догляду в процесі експлуатаціі.Работи з облицювання сайдингом досить прості і доступні будь-якій людині, у якого є бажання щось зробити своїми руками.
5
Попередньо з дерев'яного бруса перерізом 50х30мм зробіть каркас для кріплення панелей. Бруси розташовуйте вертикально, строго по схилу. Між крайніми брусами натягніть нитку для вирівнювання проміжних брусів. Бруси каркаса кріпите з кроком в 60-70см. При використанні металевого сайдингу в простір між стіною і панеллю укладіть утеплювач і зробіть гідроізоляцію. При використанні сайдинга з полівінілхлоридних панелей пристрій утеплювача бажано, але не обов'язково. В цьому випадку між панеллю і стіною будинок а утворюються вентиляційні колодязі. За допомогою кляммеров на каркасі закріпіть сайдингові панелі.