Як додати банер на сайт.

Інтернет наповнений банерами . Банери розміщують як на маленьких, щойно створених сайтах, так і на великих порталах. Банери пропонують до розміщення як абсолютно невідомі рекламодавці, так і всесвітньо відомі бренди, на зразок Google. Банери скрізь. Розміщення банера, як правило, не безкоштовно. Будь web-майстер може заробити на розміщенні банерів. Достатньо лише зареєструватися в системі контекстної або банерної реклами і додати банер на сайт. Практично всі популярні CMS дозволяють зробити це за кілька хвилин. Одна з таких CMS - популярна платформа для ведення блога під назвою WordPress.
Вам знадобиться
  • Працюючий блог на платформі WordPress. Доступ в адміністративну панель блогу.
Інструкція
1
Отримайте HTML-код банера. Якщо банер надається системою банеро-обміну або системою контекстної реклами, зайдіть в свій аккаунт відповідної системи і згенеруйте потрібний код. Якщо банер є просто зображенням, яке необхідно виводити на сторінках сайту, найпростішим HTML-кодом для його виведення буде: "
Визначте місце в шаблоні сайту, куди буде поміщений банер. Варто враховувати розміри банера при виборі місця його розміщення. Широкі банери можуть "розтягнути" елементи сайту так, що їм буде не зручно користуватися. Варто приділити увагу доречного розташуванню баннера. Великий банер в "шапці" сайту матиме вищий CTR, ніж баннер в боковій колонці. Але такий банер може зашкодити іміджу сайту і відштовхнути від нього користувачів.
3
Відкрийте на редагування обраний для вставки банера шаблон поточної теми оформлення. Для цього увійдіть в панель управління CMS, перейдіть в розділ редагування шаблонів і виберіть потрібний шаблон. Ви відкриєте шаблон в редакторі шаблонів адміністративної панелі сайту. Або ж можна завантажити потрібний шаблон по ftp на локальний диск і відкрити його в текстовому редакторі.
4
Вставте код HTML-код банера в відповідне місце шаблону. Якщо це шаблон бокового меню, скопіюйте розмітку контейнера елемента меню і вставте в нього код банера. Як правило, контейнером служить елемент LI (елемент списку).
5
Збережіть шаблон. Просто натисніть кнопку "Оновити файл" в панелі управління. Або збережете текст шаблона на локальний диск і завантажте його по ftp на сайт (якщо Ви редагували файл локально).
6
Перегляньте змінений сайт. Переконайтеся, що банер розташований в потрібному місці і на потрібних сторінках. Перевірте, як розташовується банер при різних розмірах вікна браузера.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте банери на хостинги зображень. Розміщуйте їх на своєму сайті. При достатньо великому траффике, хостинг зображень може заблокувати картинку. Банери, що розміщуються за допомогою впровадження JavaScript-коду в сторінку, можуть викликати затримку в завантаженні сторінок сайту. Контролюйте час завантаження сторінок своїх сайтів при розміщенні банерів сторонніх рекламодавців.
Корисна порада
Використання плагінів з функцією розміщення банерів для популярних CMS може виявитися більш зручним, ніж редагування шаблонів.