Як перейменувати формат.

Формат файлу, зазвичай складається з 2-4 букв, що прописуються після точки в імені файлу, вказує на приналежність файлу до того чи іншого типу. Формат файлу, також іменований розширенням, можна перейменовувати, за умови, що новий введений формат взаємозамінними формат старий, інакше, файл просто-напросто не буде читатися.
Вам знадобиться
  • Програма Total Commander.
Інструкція
1
Формат або розширення також вказує на приналежність файлу до програми-виконавцю. Приміром, файли * .html - це файли інтернет-сторінок, а значить, доцільно відкривати їх в браузерах. Розширення * .docx вказує на те, що це текстовий файл Microsoft Word 2010, його не можна відкрити в MS Word ранніх версій або іншому текстовому редакторі.
2
Як же змінити формат? Для цього достатньо просто перейменувати його, якщо файл не потребує конвертировании. Для перейменування файлів в Windows потрібна програма Total Commander - вона являє собою умовно-безкоштовний диспетчер файлів.
3
Після її установки і запуску ви побачите на екрані робочу область програми, що складається з двох однакових вікон. У вікнах відображається структура вашого жорсткого диска, точно також, як це можна спостерігати в провіднику Windows. Виберіть будь-яке вікно і знайдіть в ньому потрібний файл. Натисніть на ім'я файлу лівою кнопкою миші один раз, почекайте три секунди і натисніть на файл ще один раз. Назва файлу буде виділено і ви легко зможете перейменувати розширення файлу, яке знаходиться після точки. Після перейменування натисніть клавішу "Enter".