Як підключити usb на передній панелі. Як налаштувати юсб вхід на передній панелі.

Порт формату USB на передньої панелі корпуса системного блоку давно вже став звичний користувачам, підвищуючи зручність роботи. Він дозволяє оперативно підключати (і відключати) периферійні пристрої, не вимагаючи доступу до задньої частини системного блоку, що кишить проводами і роз'ємами. Втім, для належної працездатності usb-порт передньої панелі повинен бути підключений до материнської плати.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно доступ до материнської плати комп'ютера. Вимкніть його харчування і відкрийте системний блок (для цього, як правило, вимагається відгвинтити від двох до чотирьох болтів). Деталі цієї процедури сильно залежать від виробника і моделі корпусу вашого системного блоку.
2
Звіртеся з керівництвом користувача вашої материнської плати (або просто уважніше її огляньте) і знайдіть на платі коннектор підключення інтерфейсу USB (зазвичай - девятіштирьковий), позначений як USB 1 (або 2, або 3 і так далі).
3
Зверніть увагу на дроти, що йдуть з передньої панелі вашого корпусу. Серед них (а більшість з них, швидше за все, вже буде підключено, якщо комп'ютер в робочому стані) ви знайдете роз'єм, позначений як "USB" (що логічно) і ідеально підходить до штирькові конектори, виявленому вами раніше на материнській платі. Підключіть його.
4
Зберіть корпус в його первісний вигляд, включите комп'ютер і спробуйте підключити до переднього роз'єму певний пристрій. Якщо ви все зробили правильно, роз'єм повинен працювати.
Зверніть увагу
Роз'єми деяких корпусів розраховані на десятіштирьковий коннектор, дозволяючи підключити USB і так, і сяк. В цьому випадку уточніть распайку елементів коннектора, щоб уникнути пошкодження компонентів комп'ютера і периферійних пристроїв.