Як перемістити мої документи.

Що таке папка «Мої документи »? Перш за все, це те місце, де зберігаються створені вами документи , важливі завантаження, малюнки та ін., Тобто це результат вашого щоденної праці. Втрата даних з цієї папки напевно виявиться для вас великою неприємністю, саме тому потрібно терміново вжити заходів до виключення подібного.
Інструкція
1
При установці системи на комп'ютер (або при покупці нового) папка «Мої документи » за замовчуванням розташовується на диску C (якщо для установки системи не оберете інший диск, що буває вкрай рідко). Таке сусідство дуже небажано з кількох причин.
2
По-перше, при грамотній установці системи, фізичний жорсткий диск розбивається на розділи. На системний диск відводиться якийсь конкретний розмір (наприклад, для Windows XP в межах 15 - 20 Гб). Розмір системного диска повинен бути оптимальним (не дуже великим) так як він потребує: • в більш частої, ніж на інших розділах, перевірці на наявність вірусів; • в регулярній дефрагментації з метою прискорення роботи компьютера.Большой обсяг системного диска значно ускладнить вищеперелічені процеси, збільшить їх длітельность.Прі роботі папка «Мої документи » постійно збільшується в розмірі. Якщо залишити її на диску C, вона непомітно «з'їсть» вільний дисковий простір, не залишивши достатньо місця для файлу підкачки. В результаті система не зможе працювати стабільно.
3
По-друге, існує небезпека втрати всіх даних в папці «Мої документи » при аварійному збої. Якщо для роботи буде потрібно перевстановлення системи, а резервне копіювання не виконана, всі дані на диску С можуть бути безповоротно загублені. У тому числі пропадуть і плоди вашої праці.
4
Враховуючи все сказане, перемістіть папку «Мої документи » на будь-який інший диск, наприклад на диск D. Не потрібно робити це, використовуючи функції «переміщення» або «копіювання» в файловому менеджері або провіднику. Якщо ви підете цим шляхом, доведеться перезаписувати шлях для збереження документів у всіх програмах (Word, Excel ...), міняти деякі інші настройки. Для правильного переміщення в меню «Пуск» знайдіть пункт «Мої документи ». Клацнувши по ньому правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню - «Властивості». У вікні,, у вкладці «Папка призначення», в рядку "Папка" задайте шлях (наприклад, D: Мої документи ). Після цього натисніть клавішу «Перемістити».
5
Якщо з якоїсь причини в меню «Пуск» немає рядка «Мої документи », все ті ж дії виконайте на однойменному значку робочого столу, вибравши "Властивості" правою кнопкою миші.Теперь місце розташування ваших документів - диск D, ніякі аварійні переустановлення їм не страшні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cStB_o282X4