Як змінити колірну схему.

При роботі з графічними додатками часто буває необхідно змінити колірну схему , використовувану для редагування зображень. За допомогою простого інтерфейсу можна вибрати альтернативу стандартній колірній схемі RGB. А також легко задати будь-які відтінки кольорів в інших схемах формування кольору: CMYK, Lab, HSB. Варіанти передачі кольору в різних схемах надають великі можливості для якісної обробки фотографій. В редакторі зображень Adobe Photoshop для налаштування нової колірної схеми слід виконати кілька простих операцій.
Вам знадобиться
  • Графічне додаток Adobe Photoshop, оцифроване зображення (фото)
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop файл із графічним зображенням. Для цього виберіть в основному меню пункт «Файл», потім у випадаючому підменю "Відкрити", то ж дію можна виконати натисканням на клавіатурі комбінації Ctrl + O. На екрані додатки відобразиться ваша фотографія.
2
Виберіть в основному меню пункт «Зображення» та підпункт «Режим». Праворуч відкриється підменю, де можна буде задати колірну схему . Пункти: «RGB Колір», «CMYK Колір», «Lab Колір» встановлюють відповідні колірні схеми. За замовчуванням графічний редактор завжди задає колірну схему RGB.
3
Виберіть пункт з потрібною вам колірною схемою. Зміни в колірній гамі редагованої фотографії тут же відобразяться на екрані.
4
Збережіть нові параметри кольору для даного зображення. Для цього виберіть в основному меню «Файл», потім «Зберегти Як ...», або просто натисніть Ctrl + S.
Зверніть увагу
При перекладі зображення в різні колірні схеми може бути частково або повністю втрачена деяка інформація про колір фотографії. Тому змінювати колірні схеми потрібно дуже уважно.
Схеми в операційній системі Windows 7 являють собою теми оформлення користувальницького комп'ютера. Теми включають в себе фон робочого столу, заставку режиму очікування, колірну схему вікон і звукові ефекти. В Windows 7 є набір стандартних тем, а також можливість створення користувачем своєї схеми оформлення.
Інструкція
1
Закрийте всі вікна (або згорніть їх, натиснувши крайню праву кнопку «Згорнути всі вікна» на панелі задач) і клацніть по вільному від ярликів, гаджетів і міні-додатків місцю робочого столу правою кнопкою миші один раз.
2
У списку, виберіть рядок "Персоналізація". Відкриється діалогове вікно «Зміна зображення і звуку на комп'ютері», що містить в собі настройки параметрів оформлення операційної системи (фон робочого столу, заставка, оформлення вікон і робочих областей і звуковий супровід подій).
3
У вікні є піктограми тем оформлення, на яких показані колір вікна і фонове зображення робочого столу. Одинарний клацання лівою кнопкою миші по піктограмі перемкне наявну колірну схему на виділену. Виберіть вподобану тему і закрийте вікно «Зміна зображення і звуку на комп'ютері».
Зверніть увагу
Зміна теми оформлення комп'ютера неможливо в операційних системах «Windows 7: Домашня базова». В таких системах можна міняти настройки оформлення тільки окремо (фонове зображення робочого столу, заставка режиму очікування, звуковий супровід подій системи і додатків і колірна схема вікон і робочих областей).
Корисна порада
Користувач може змінювати наявні стандартні теми операційної системи Windows 7. Для цього внизу вікна «Зміна зображення і звуку на комп'ютері» розташовуються кнопки «Фон робочого столу», «Колір вікна», «Звуки» і «Заставка». Як фон робочого столу користувач може вибрати будь-яке зображення, відповідне дозволу екрану монітора, або кілька таких зображень, що утворюють слайд-шоу.В налаштуваннях виду вікна можна вибрати колір, прозорість і інтенсивність обраного цвета.Звуковое супровід подій операційної системи і програм вибирається з існуючих або створюється пользователем.Заставку режиму очікування можна вибрати із стандартних і налаштувати на свій розсуд.