Як підключати трифазну мережу.

В даний існує безліч способів, як розкрутити роботу електродвигуна і тим самим зробити його роботу більш збалансованою. З одним із способів сьогодні можна познайомитися ближче. Тим більше, якщо врахувати, що знання пристрою електродвигуна може дуже стати в нагоді в повсякденності.
Вам знадобиться
  • Електродвигун, викрутка, щипчики, рукавички.
Інструкція
1
Подивіться на наявний електродвигун і особливу увагу приділіть зазначеним параметрам: потужність і номінальний струм. Якщо на двигуні написано 220/380, продовжуйте подальшу операцію по підключенню трифазної мережі.
2
Відкрийте коробку двигуна і зверніть увагу на те, яка кількість проводів входить в неї з внутрішнього змісту двигуна.
3
Якщо помітили, що проводів 6, тоді приступайте до подальшої роботи. Зверніть увагу на спосіб з'єднання обмоток двигуна. Якщо з'єднані перемичками, то розірвіть їх і використовуйте один кінець для зв'язку всіх трьох.
4
Переключите схему із зірки на трикутник, тим самим, виконавши підключення трифазної мережі.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що якщо ваш електродвигун підключений до механізму через редуктор, то, швидше за все він не стане обертатися, з тільки видавати звуки гудка і деренчання. В такому випадку вам доведеться використовувати іншу схему підключення трифазної мережі.
Корисна порада
Для того, щоб створити необхідне обертове поле, потрібно зрушити напруга в часі, який знаходиться в одній обмотці двигуна.