Як перевернути фото.

Якщо вам потрібно повернути зображення - картинку або фотографію , це не так вже й складно зробити, навіть не будучи професійним дизайнером. Розглянемо в подробицях, як це зробити з найменшими зусиллями.
Інструкція
1
Який би спосіб ми не вибрали, першим ділом слід знайти в комп'ютері файл, що містить потрібне зображення. Зробити це можна скориставшись стандартним «Провідником» Windows. Щоб запустити його, досить натиснути клавіші Win і У (латинська "E"). У лівій панелі «Провідника» (с заголовком «Папки») треба вибрати потрібну папку і клацнути її курсором миші. Як правило, картинки зберігають в папку з назвою «Мої малюнки», але це необов'язково.
2
Після переходу в потрібну папку в правій панелі «Провідника» знайдемо потрібний файл зображення. Тепер можна скористатися кількома способами повороту зображення на 180 градусів. Найпростіший з них містить лише два кроки: Крок 1: в меню "Провідника" клацнути розділ «Вид» і вибрати в ньому пункт «Диафильм» .Шаг 2: нижче зображення розташовані чотири кнопки, дві з яких призначені для повороту картинки на 90 градусів (кожна в свій бік). Треба двічі натиснути будь-яку з них. По кожному натискання зображення буде повертатися на 90 градусів і таким чином повністю перевернеться.
3
Інший спосіб привернути фотографію - скористатися яким-небудь графічним редактором. Така програма редагування зображень дає значно більше можливостей в роботі з картинками. Наприклад, до складу ОС Windows часто включають графічний редактор Paint.NET. Щоб в ньому відкрити, фотографію потрібно клацнути файл правою кнопкою і в розділі «Відкрити за допомогою» вибрати пункт «Paint.NET». Команда "Перевернути зображення" в цьому редакторі розташована в меню «Зображення» і називається «Відбити по вертикалі».
4
Ну, а якщо у вас є графічний редактор Adobe Photoshop, то ваші можливості по редагуванню зображень майже безмежні! Наша найпростіша операція перевороту картинки виконується тут вибором пункту «Відбити по вертикалі» з розділу «Трансформування» в меню «Редагування».