Як підвищити частоту.

Тактова частота процесора - один з основних факторів, що визначають його продуктивність. На щастя, в більшості моделей ЦПУ вона з тим чи іншим успіхом піддається зміні, дозволяючи без зайвих затрат підвищити продуктивність системи.
Інструкція
1
Ви завжди можете скористатися програмними продуктами (краще - від виробника вашої материнської плати) для зміни частоти процесора. Це найпростіший, але і самий ненадійний спосіб - програми можуть давати збої і взагалі привести до непрацездатності комп'ютера в цілому (втім, при "традиційної" процедурі розгону також слід залишатися гранично обережним).
2
Якщо ви вирішили підвищити частоту процесора через настройки BIOS, то насамперед ознайомтеся з керівництвом до вашої материнської плати: версії і виробники BIOS можуть помітно відрізнятися.
3
Перейдіть в налаштування BIOS (як правило - натисканням клавіші DEL при початку завантаження комп'ютера).
4
Знайдіть розділ, який відповідає за установку частот і таймінгів пам'яті (точніше дивіться в керівництві до материнської плати) та понизьте їх значення щодо виставлених за замовчуванням.
5
Знайдіть розділ, який відповідає за контроль частоти системної шини (наприклад, він може називатися "Frequency/Voltage Control") і поступово збільшуйте його значення, після кожної процедури зберігаючи настройки, перезавантажуючись і засвідчити в працездатності системи.
6
Після досягнення частоти, на якій система показує нестабільну роботу, зменшите значення частоти системної шини, а потім спробуйте підвищити занижену раніше частоту роботи пам'яті.