Як підключити ресивер до двох телевізорів. можно.ли.подсоединить.компьютер.к.телевизору.

Існують спеціальні ресивери , спочатку розраховані виробником на підключення до двох телевізорам . Вони дозволяють без додаткових зусиль дивитися незалежно 2 різні програми одночасно.
Вам знадобиться
  • Ресивер, укомплектований ВЧ модулятором. Два телевізора. Низькочастотний кабель типу «тюльпан». Кабель, здатний підтримувати проходження сигналу в ДМВ діапазоні (коаксіальний провід).
Інструкція
1
З'єднайте перший телевізор з ресивером допомогою низькочастотного кабелю типу «тюльпан» через однойменні роз'єми.
2
З'єднайте другий телевізор через коаксіальний провід з входом з ВЧ модулятора.
Зверніть увагу
Згладити ці недоліки можна, збільшивши кількість каналів на другому телевізорі. Для цього увійдіть в меню ресивера і виберіть в ньому той канал «ДМВ», на якому відсутня ефірний канал. Поставте на другий телевізор суматор антен. До одного входу підключіть звичайну антену, а до іншого ВЧ вихід ресивера через коаксіальний провід. Налаштуйте канали другого телевізора при включеному ресівері, з якого, після збереження настройки в меню, з'явиться додатковий канал. Якість зображення буде задовільним.
Корисна порада
На жаль, цей вид підключення має такі недоліки: Обидва телевізора показуватимуть один і той же канал. Можливе зниження якості зображення на другому телевізорі.