Як переписати з камери. Як переписати інформацію.

На сьогоднішній день практично в кожному будинку є цифрова відеокамера. Але як переписати з камери на комп'ютер? У багатьох виникають з цим проблеми. Насправді все дуже просто. І з цим впоратися навіть маленька дитина, тільки якщо знати кілька тонкощів.
Вам знадобиться
  • Камера, комп'ютер, шнур USB, диски, які йдуть в комплекті з камерою.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, потім знайти роз'єм на камері MiniUSB, туди будемо вставляти шнур, інший кінець, відповідно, в комп'ютер, вхід USB.
2
Візьміть драйвера і встановіть їх. Коли ви купували камеру, разом з нею в коробці повинні бути інсталяційні диски, іншими словами драйвера. Їх потрібно встановити на комп'ютер.
3
Підключіть все. Встановіть програми. Потім потрібно включити камеру.
4
Увімкніть камеру. Після включення камери на моніторі комп'ютера повинне з'явитися віконце «Пошук нового обладнання». Комп'ютер повинен знайти камеру.
5
Запустіть програму, яка була на диску, якщо комп'ютер знайшов камеру. Якщо вам не зрозуміла вона чи не подобається з якихось причин, то можна скористатися будь-який інший стандартною програмою такий, як Windows Movie Maker, наприклад.
6
Запустіть програму Windows Movie Maker, яка є практично у кожного на комп'ютері. Спочатку, потрібно зайти в меню «Пуск». Меню розташоване на робочій панелі. В меню «Пуск» знайти «Програми», там то і буде Windows Movie Maker.
7
Відкрийте програму Windows Movie Maker, знайшли у вкладках «Фаил», в меню «Файл» знайшли «Запис відео з відеопристрої». Натиснувши «Запис з відеопристрої», потрібно задати параметри запису, тобто якість відео, дозвіл, співвідношення сторін. І все, натискає «Старт», запис пішла. Ви вже переписуєте с камери .
Зверніть увагу
Коли зібралися переписувати з камери, перевірте, що б шнур був, добре застромлять, і комп'ютер знайшов камеру. Якщо у вас немає драйверів на камеру, їх завжди можна скачати в Інтернеті.
Корисна порада
Якщо у вас щось не виходить не проявляйте самодіяльність, а зайдіть в інтернет і напишіть на форумі свою проблему, вам обов'язково допоможуть. Так само можна самостійно знайти потрібну вам інформацію.