Як відполірувати телефон.

Улюблений телефон , вірою і правдою прослужив вам довгий час, втратив весь свій лиск від того, що у нього подряпався екран? Таке буває - не варто переживати - ця проблема досить легко усунена і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Телефон, якому вимагається поліровка, паста ГОІ, невеликий шматочок м'якої тканини (наприклад фланелевою), автомобільне масло.
Інструкція
1
Помістіть телефон на рівну поверхню, добре освітлену при цьому.
2
Купити в господарському магазині або воєнторзі пасту ГОИ (Державного Оптичного Інституту) і знайти трохи автомобільного масла.
3
Натерти пастою ГОІ фланель по центру шматочка тканини, змочити її маслом для кращого ковзання тканини по екрану, круговими рухами протирати поверхню екрану телефон а доти, поки з нього не зникнуть видимі подряпини.
4
Протріть екран телефон а від залишків пасти і масла чистою фланелевою тканиною для того, щоб залишки пасти не залишилися на поверхні телефон а.
Зверніть увагу
Не надто захоплюйтеся поліруванням, так як сухий тканиною можна, затерев старі подряпини, наробити на екрані нових. Обов'язково захистіть кнопки і інші елементи управління, обернувши їх тканиною або оклеив малярським скотчем.
Корисна порада
Обов'язково використовуйте автомобільне масло для кращого ковзання тканини, без нього фактично безглуздо починати полірування екрану телефону.