Як перевести з кг в літри. щільність суміші стрімплаг в літрах.

Як часто ми виявляємо, що безцінні шкільні знання, так міцно забуті, придалися б у реальному житті? Як часто нам доводиться згадувати вирішення простих завдань? Банальний, здавалося б, запитання: "як перевести кг в літри "? Але проте ... Припустимо, Ви знайшли цікавий рецепт. Кількості необхідних інгредієнтів вказані в кілограмах. Шкода, що у вас немає кухонних ваг. Але є мірна кружка. Залишилося лише перевести кілограми в літри .
Вам знадобиться
  • Таблиця густин речовин зі значеннями, записаними в системі СІ.
Інструкція
1
Дізнайтеся щільність суміші, продукту або речовини, обсяг якого в літрах ви хочете розрахувати. Для знаходження шуканої величини використовуйте таблицю густин. Таблиці плотностей речовин наводяться в фізичних довідниках і шкільних підручниках з фізики. Також існують таблиці густин онлайн. Багато таблиці містять не тільки дані про щільностях речовин, але й дані про щільностях поширених матеріалів, сумішей, харчових продуктів. Використовуйте пошукові системи (наприклад, http://google.com) для пошуку значень плотностей.
2
Знайдіть об'єм суміші, продукту або речовини в кубічних метрах. Для цього розділіть відоме Вам значення маси в кілограмах на значення щільності з таблиці густин. Значення щільності в таблиці має бути приведене в системі СІ. Це система заходів, прийнята за стандарт в сучасній фізиці. Саме тому в переважній більшості таблиць плотностей значення наведені в кілограмах на кубічний метр.
3
Обчисліть шуканий обсяг, виражений в літрах. Для цього помножте значення обсягу, отримане на попередньому етапі, на 1000. При розрахунку обсягу речовини відомої маси з використанням значення щільності, вираженого в системі СІ, було отримано значення, виражене в кубічних метрах. Один кубічний метр еквівалентний тисячі літрів. Саме тому множник 1000 використовується для конвертації значення з кубічних метрів в літри .
Зверніть увагу
Будьте уважні при виборі таблиці густин. Якщо значення в таблиці наведені в системі СГС (в грамах на кубічний сантиметр), необхідно додатково помножити їх на 1000 перед використанням.
Корисна порада
У довідкових таблицях густин речовин значення найчастіше приведені в експоненційному вигляді (наприклад, 8.4 * 10 ^ 3). Можна просто отримати значення щільності, зручне для рахунки. Для цього сместите кому в числі, що стоїть до знака множення, вправо на кількість знаків, рівне показнику ступеня, записаному після числа 10.