Як підключати накопичувач.

Все зростаючий обсяг даних, з яким змушені мати справу користувачі ПК, вимагає все більшого дискового простору на комп'ютері. Враховуючи цей факт, виробники жорстких дисків пропонують все нові і нові моделі, що володіють все більшим об'ємом. Залишається лише одна проблема - підключення нового диска до комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо ви придбали зовнішній жорсткий диск (або інший зовнішній накопичувач ), то тут все просто - підключіть його за допомогою роз'єму USB (рідше - SATA) до відповідного порту комп'ютера і він сам пізнає нове пристрій.
2
У випадку, якщо диск призначений для установки усередині системного блоку, вам буде потрібно, перш за все, доступ в нього.
3
Вимкніть комп'ютер і відкрийте системний блок (як саме його відкривати - залежить від виробника вашого корпусу; зазвичай це досить очевидно при уважному погляді на нього).
4
Встановіть ваш новий жорсткий диск в корзину для пристроїв типорозміру 3,5 дюйма (в комплекті з деякими системами охолодження вам може знадобитися зайняти 5-дюймовий слот).
5
Прикрутите жорсткий диск гвинтиками, щоб виключити його вільне переміщення усередині корпусу.
6
Підключіть кабель живлення (йде від блоку живлення) і шлейф передачі даних (зараз це зазвичай SATA, рідше зустрічається застарілий IDE, іншим кінцем він повинен бути підключений до відповідних роз'ємів материнської плати).
7
Зберіть комп'ютер, запустіть його і перевірте (через BIOS або безпосередньо з операційної системи), чи працює новий накопичувач .