Як налаштувати пошту на Яндексі. Як видалити збір пошти на Яндексі.

Поштовим сервісом Яндекса щодня користуються безліч людей. Але не всі знають, наскільки настраиваемой, з масою нових, зручних функцій стала сьогодні Яндекс-пошта. Завдяки її функціям, можна легко налаштувати свою пошту з урахуванням будь-яких потреб. Тепер Яндекс автоматично за вас видалить спам або проігнорує кореспонденцію з адреси, занесеного вами в чорний список. Збере листи з ваших поштових скриньок в один і виконає ще багато іншої корисної роботи замість вас.
Інструкція
1
Увійдіть в свою пошту на Яндексі. У правому верхньому куті вікна виберіть меню "Налаштування". У вікні, буде представлений набір режимів, де можна швидко налаштувати пошту спеціально для вас.
2
Виберіть розділ «Безпека». Цей важливий пункт потребує підвищеної уваги. Не рідше одного разу на три місяці обов'язково міняйте свій пароль поштового аккаунта. При підвищеній загрозі від злому, має сенс включити режим безпечного з'єднання. Перегляньте журнал обліку відвідувань, тут можна помітити несанкціоноване проникнення в вашу пошту . Вийдіть в загальне вікно "Налаштування".
3
Увійдіть в режим «Збір пошти з інших скриньок». Введіть у відповідні поля повна назва та пароль входу вашої пошти, з якою бажано переносити листи на даний поштовий ящик. Листи забираються з будь-яких поштових серверів.
4
У розділі «Інформація про відправника» вкажіть своє ім'я, підпис та портрет при бажанні. Ці дані будуть доступні для перегляду одержувачу ваших листів. Для роботи з папками і мітками листів увійдіть соответсвующий в розділ: «Папки та мітки». Тут зручно швидко редагувати найменування або вміст своїх папок.
5
У розділі «Правила обробки пошти» вкажіть поштові адреси, з яких ви не бажаєте отримувати листи. Тут же задайте правила роботи з прийдешньої поштою. В розділі «Контакти» ви можете вимкнути, при необхідності, режим автоматичного запам'ятовування нових контактів.
6
Увійдіть в розділ «Вибір оформлення» з вікна налаштувань. Виберіть будь-яку вподобану тему оформлення для вашої пошти. В розділі «Підписка» при бажанні налаштуйте сервіс, який дозволить вам читати RSS-потоки з обраних блогів і сайтів прямо у вашій поштовій скриньці.
7
В розділі «Поштові програми» можете задати роботу протоколів POP3 і IMAP для збору своєї кореспонденції. Для налаштування параметрів будь переписки на сервісах Яндекса виберіть розділ «Чат». Також тут можна очистити всю історію вашого спілкування.
8
В налаштуваннях «Інші параметри» можна встановити режими редагування та надсилання листів, а також необхідний вам порядок відображення листів. Внизу загального вікна настройки замініть в полях «Мова пошти» і «Часовий пояс», встановлені за замовчуванням, параметри на необхідні вам.