Як перевести текст в криві. при перекладі в криві текст змінюється.

Багатьом з нас доводилося стикатися з тим, що текстові фрагменти, що містяться в цифровому макеті якогось рекламного продукту (візитка, буклет та ін.), При відкриванні на іншому комп'ютері перетворюються в нечитаемую абракадабру. Це пов'язано з тим, що на даному комп'ютері не встановлені використані в макеті шрифти. Щоб зберегти зовнішній вигляд макета, від дизайнерів вимагають зберегти текст в кривих. Розповімо, як це робиться.
Вам знадобиться
  • • Комп'ютер з встановленим на ньому ліцензійним програмним продуктом Corel Draw;
  • • Встановлений на комп'ютері необхідний для роботи набір шрифтів;
  • • текстовий вміст файлу у векторному вигляді.
Інструкція
1
Створіть новий документ в програмі Corel Draw. Скориставшись інструментом «Текст» (Text) на панелі інструментів або натиснувши клавішу F8, наберіть в ньому потрібний вам текст і розмістіть на аркуші по вашому розсуду.
2
Клацніть на рядку з текстом по інструменту «Покажчик» (Pick Tool) і виберіть зі списку шрифтів, встановлених на вашому комп'ютері, потрібні для даного макета. Збережіть файл макета за допомогою іконки «Зберегти» (Save) або комбінацією клавіш Ctrl + S.
3
Тепер, щоб ваш файл відкривався без проблем на іншому комп'ютері, вам варто зберегти текст в кривих. При виділеному покажчиком тексті виберіть в головному меню програми вкладку "Упорядкувати" (Arrange) і виберіть зі списку функцію «Перетворити на криві» (Convert To Curve) або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Q.
4
Зверніть увагу, на тексті з'являться додаткові вузлові точки, що свідчитиме про те, що він вже перетворений в набір векторних об'ектов.С таким текстом ви можете працювати тільки як з векторними об'єктами довільної форми. Їх можна розрізати, редагувати вузли, сепарувати і т.п. Збережіть результати перетворень.
Зверніть увагу
Жлательно зберегти результати перетворення під іншим ім'ям, т.к. перетворити криві в текст ви вже не зможете, якщо вам знадобиться внести якісь зміни в текст.
Ситуація, коли текстові фрагменти цифрового макету при відкриванні на іншому комп'ютері перетворюються набір загадкових знаків, не рідкість. Це відбувається тому, що в наборі шрифтів, встановлених на різних процесорах, є відмінності. Справитися з проблемою можна, перевівши текст в програмі Corel Draw в криві.
Вам знадобиться
  • Програма Corel Draw, файл з текстом.
Інструкція
1
Створіть документ в Corel Draw. Вибравши на панелі інструментів Text або натиснувши клавішу F8, наберіть довільний текст. Розташувати його на аркуші можна, як вам заманеться.
2
На рядку з текстом клацніть по інструменту Pick Tool. З'явиться список шрифтів, встановлених на вашому комп'ютері. Виберіть ті, що підійдуть для даного макета. Збережіть файл за допомогою команди Save As або гарячими клавішами Ctrl + S.
3
Тепер приступайте безпосередньо до збереження тексту в кривих, щоб на будь-якому комп'ютері макет відкрився без спотворень. Для цього виділіть текст покажчиком і виберіть в головному меню команду Arrange. У списку оберіть Convert To Curve. Аналогічним властивістю володіють гарячі клавіші Ctrl + Q.
4
Індикатором того, що текст перекладено в криві, буде служити поява на буквах тексту додаткових вузлових точок. Власне це вже не текст як такої, а набір векторних об'єктів. Їх можна розрізати, сепарувати, відокремлювати вузли і т.д. Загалом, працювати так, як з будь-яким векторним об'єктом.
5
Перед передачею файлу на інший носій згрупуйте композицію. Збережіть змінений файл під іншим ім'ям натисканням Ctrl + S.
Зверніть увагу
Перетворити текст назад неможливо, саме тому змінений файл найкраще зберегти під іншим ім'ям.
Корисна порада
При передачі файлів з носія на носій найкраще все, що зображено в Corel Draw, переводити в криві, щоб уникнути спотворень.