Як скопіювати номера.

Телефонна книга для більшості власників мобільних телефонів має величезну цінність, адже номера телефонів, як правило, більше ніде не продубльовані, а тримати в голові кілька десятків або сотень номерів зможе далеко не кожен. Власникам iPhone буде корисно дізнатися про спосіб копіювання контактів з телефонної книги на комп'ютер, не вдаючись до допомоги iTunes.
Інструкція
1
Цей спосіб хороший ще й тим, що ви можете не тільки скопіювати номера телефонів та інші дані ваших контактів, включаючи їхні фотографії, а ще й відредагувати ці дані на комп'ютері. Все це можна зробити за допомогою додатка ExcelContacts (у російській версії «Контакти <-> Excel»), яке доступне в AppStore.
2
Для початку відкрийте AppStore на своєму iPhone або комп'ютері, введіть в пошук назву програми, і встановіть його. Запустіть додаток після установки і натисніть кнопку «Початок». Буде виконаний експорт ваших контактів в Excel файл, а потім вам потрібно буде вибрати варіант передачі цього файлу на комп'ютер. Ви можете вибрати підключення до комп'ютера через кабель USB або виконати передачу по Wi-Fi.
3
Якщо ви виберете USB, то, підключивши кабель до iPhone, натисніть кнопку «Продовжити». Файл буде збережений в папці додатка, яку можна знайти в розділі програм вашого iPhone в iTunes. Перейдіть програм в самий низ, і навпаки програми ви побачите збережений файл.
4
Щоб повністю уникнути контакту з iTunes, виберіть Wi-Fi і натисніть кнопку «Продовжити». Буде виконаний експорт файлу по бездротовій мережі, і вам буде запропоновано ввести в браузері комп'ютера мережевий адресу. Після його введення в адресному рядку браузера, ви потрапите на сторінку, де потрібно буде натиснути єдину кнопку і виконати збереження файлу.
5
Після того, як Excel файл з контактами виявиться на комп'ютері, вам буде доступний не тільки його перегляд, а й редагування. Крім того, відредагований файл можна буде передати на iPhone, вибравши розділ Import в додатку ExcelContacts.