Як перевести грами в мілілітри. Скільки мілілітрів в грамі.

В складі більшості кулінарних рецептів багато інгредієнти вказуються в грамах. Як же взяти потрібну кількість продукту, коли під рукою немає точних кухонних ваг? Насправді можна досить просто підрахувати, скільки мілілітрів виявиться в зазначеній кількості грамів. А відміряти потрібний обсяг в мірній склянці буде набагато легше. Зроблені один раз виміру для конкретного продукту можна зберегти. Таким чином, досить швидко ви отримаєте власну таблицю, часто використовуваних вами мірних значень.
Вам знадобиться
  • Ручка і листок паперу
Інструкція
1
Знайдіть довідкову інформацію про вимірюваний продукті і запишіть величину його щільності.
2
Перед обчисленням переведіть грами в кіло грами . Для цього поділіть вказаний вага продукту на 1000. Отриманий вами результат означатиме масу речовини в кілограмах. Тепер можна підставляти її в формулу.
3
Масу речовини поділіть на довідкове значення щільності. Результат дії буде відповідати обсягу продукту в кубічних метрах.
4
Переведіть кубічні метри в мілілітри. Для цього результат попереднього дії помножте на 1000000. Отриманий результат і є наше шукане значення - обсяг в мілілітрах для даного продукту. Далі можна відмірювати в мірній склянці вказану кількість.
Зверніть увагу
Щільність продукту повинна бути приведена в довіднику в метричній системі СІ, т. Е. Зазначена саме в одиницях кг/м3.
Корисна порада
Іноді в табличному довідниках вказують не точне число, а допустимі межі значень щільності, наприклад для гречки 1180-1280 кг/м3. В цьому випадку слід взяти середнє значення з цих величин, так як саме воно буде найближче до щільності, наведеної в менш точних таблицях.