Як замінити пружину.

Після тривалого періоду експлуатації автомобіля часто спостерігається таке явище, як зменшення просвіту між поверхнею дороги і кузовом машини. Та й сама підвіска вже не справляється з ефективним гасінням ударів під час руху по дорогах з неякісним покриттям.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - задня пружина.
Інструкція
1
Вина за все вищеперелічене лежить на ослаблих пружинах підвіски, які бажано поміняти, що неодмінно збільшить термін експлуатації машини. Бо удари, які вже не здатні погасити ослабілі пружини, ведуть до виходу з ладу підшипників маточин коліс, руйнують кульові опори і амортизатори, та до того ж ще й деформують кузов.
2
Поки водій пересувається в автомобілі поодинці, подібні дефекти малопомітні. Але в тих випадках, коли на задньому сидінні розмістяться, як мінімум, два пасажира, тоді відчуття дороги через ослаблих, що втратили необхідну пружність пружин, посилюється багаторазово. Створюється враження, що їдеш не в автомобілі, а на гужовий возі.
3
Для заміни пружин задньої підвіски, необхідно витратити не більше 30-40 хвилин часу.
4
Автомобіль виставляється на рівному майданчику.
5
Під колеса встановлюються противідкатні упори.
6
За допомогою гайкового ключа на 19 мм відкручується нижнє кріплення заднього амортизатора.
7
Задня частина автомобіля максимально піднімається домкратом, після чого пружина повинна вивалитися сама зі свого штатного місця. В іншому випадку їй можна допомогти монтуванням.
8
Все подальші дії по встановленню нової пружини виконуються у зворотній послідовності.
Пружина в пневматичною гвинтівці вважається таким же витратним матеріалом як манжета поршня або завзята шайба. Міняють пружини зазвичай в процесі тюнінгу, або в міру витрачання робочого ресурсу.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - легкий молоток;
  • - пробійник;
  • - струбцина.
Інструкція
1
Зазвичай пружина в гвинтівках системи ППС втрачає свої робочі характеристики після 2500-3000 пострілів. При цьому відчувається помітне зниження потужності гвинтівки (до 30%), через що втрачається кучність і вражаюча здатність. Перед заміною пружини слід вибрати і придбати відповідний аналог. Можна використовувати і більш потужні пружини класу Magnum, що відрізняються довжиною, товщиною дроту і кількістю витків, але при цьому зовнішній діаметр пружини повинен бути дорівнює номінальному.
2
Перед заміною пружини буде потрібно витягти з гвинтівки поршневий механізм. Для цього необхідно зняти ложе, відкрутивши три гвинти. Два з них знаходяться на бічних гранях цівки, іноді отвори закриті декоративними накладками. Третій гвинт зазвичай розташований в районі скоби спускового гачка.
3
Коли ложе гвинтівки знято, необхідно від'єднати привід механізму взводу і ствол гвинтівки, відкрутивши і вибивши два штифта, розташовані в корпусі казенної частини ствола. Потім буде потрібно зняти спусковий механізм. Він може мати вільне кріплення в пазах прорізи ствольної коробки, або бути зафіксованим болтами або штифтами до колодки.
4
Пружина закріплена всередині ствольної коробки за допомогою наполегливої шайби, яка виконує роль заглушки. Шайба розташована в задній частині коробки і фіксується одним або двома пальцями. Щоб їх витягти, необхідно уперти ствольную коробку шайбою в підлогу і надавити, знімаючи натяг пружини. Після цього пальці можна видавити тонкої викруткою або вибити пробійником. В деяких випадках, особливо при заміні пружин Magnum, розумно використовувати спеціальну струбцину.
5
Після того як завзята шайба знята, потрібно вивести шепотіло із зачеплення, або викрутити саму пружину. При цьому корпус поршня виявиться вільним і без зусиль вийде з ствольної коробки. Його необхідно оглянути на предмет стирань і пошкоджень, а також дати оцінку стану манжети.
6
Справний поршень слід ввести в ствольну коробку разом з новою пружиною, яку потрібно стиснути за допомогою струбцини, або просто впершись в підлогу. Не зайвим буде змастити внутрішню порожнину ствольної коробки. Потрібно контролювати вихідне положення наполегливої шайби, інакше отвори під штифти не співпадуть. Коли пружина з поршнем утиснутися в ствольну коробку, пальці встановлюються на місце, проводиться кріплення спускового механізму і зачеплення шептала. Після цього необхідно встановити ствол і важільний кронштейн, закріпити гвинтівку в ложе.
Зверніть увагу
Розбирати і ремонтувати гвинтівку можна тільки в розрядженому стані, інакше існує ризик отримати важку травму.
Корисна порада
Якщо до гвинтівки прикріплена добре пристреляв оптика, її можна не знімати з кріплення, але всі роботи слід проводити з особливою акуратністю.