Як очистити місце.

Іноді жорсткий диск забивається різного роду інформацією, настільки, що з'являється необхідність звільнити місце . Але як це зробити, якщо практично вся інформація, записана на нього, вам потрібна?
Інструкція
1
Якщо ваш жорсткий диск, так сказати, забитий «критично», що навіть часто нагадує про це, потрібно вживати термінових заходів. Першим ділом, бажано зробити дефрагментацію. Вона знаходиться за адресою: • Пуск • Всі Програми • Стандартні • Службові • Дефрагментація діскаЕслі ви довгий час (або взагалі ніколи) не проводили дефрагментацію, то, скільки-то місця звільниться обов'язково, і навіть більше - покращиться продуктивність (можливо і швидкість) жорсткого диска. Дефрагментацію рекомендується проводити хоча б раз на півроку.
2
Можна спробувати пошукати вручну непотрібні файли/програми. Приміром, подивитися в наступному місці: • Пуск • Панель керування • Установка та видалення программПосле чого переконатися, а чи всі програми/додатки звідти ви використовуєте? Разом з тим, багато місця іноді займає прихований архів від відновлення системи. Для економії місця на жорсткому диску, відновлення системи можна відключити: • Пуск • Всі Програми • Стандартні • Службові • Відновлення сістемиі відключайте програму. Якщо вам потрібна подібна програма, для повернення на певну точку, рекомендується встановити щось інше, що займає менше місця на жорсткому диску, наприклад, програма AVZ або будь-яка інша з функцією відновлення системи.
3
Існує цілий комплект різних програм, які допомагають очистити місце на жорсткому диску від непотрібних файлів. Для очищення системи від непотрібних файлів в папці Windows, реєстру і т.д. добре підходять програми: Auslogik Bust Speed, CCleaner.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_NhUNPXPOBg
Своєчасна очистка жорсткого диска персонального комп'ютера дозволяє не тільки вивільнити трохи вільного місця, а й підвищити продуктивність операційної системи. Наявність великої кількість незайнятого простору іноді підвищує швидкість запису інформації на вінчестер.
Вам знадобиться
  • - Smart Defrag;
  • - CCleaner.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами системи Windows для видалення зайвих файлів з системного розділу вінчестера. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і знайдіть іконку локального диска C. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
2
Тепер натисніть кнопку «Очищення диска» і почекайте, поки система підготує список файлів для видалення. Після запуску нового меню відкрийте вкладку «Додатково». Натисніть кнопку «Очистити», що відноситься до меню «Програми та засоби». Виділіть непотрібну програму і натисніть кнопку «Деінсталювати».
3
Аналогічним чином видаліть інші програми і утиліти. Поверніться в меню «Очищення диска» і натисніть кнопку Ok. У новому вікні виберіть пункт «Видалити файли».
4
Самостійно знайдіть і видаліть невикористовувані файли. Це можуть бути різні музичні треки, відеозапису та будь-які документи.
5
Оптимизируйте роботу жорсткого диска за допомогою програми Smart Defrag. Встановіть цю утиліту і запустіть її. Відкрийте меню «Додаткові настройки» та активуйте пункт «Пропустити файли більше». У спадаючому меню виберіть пункт 50 Мбайт.
6
Тепер поверніться в головне меню програми, виділіть всі локальні диски та натисніть кнопку «Дефрагментація і оптимізація». Дочекайтеся завершення роботи утиліти.
7
Встановіть програму CCleaner. Запустіть її і відкрийте вкладку «Реєстр». Натисніть кнопку «Пошук проблем». Після підготовки невірних ключів реєстру натисніть кнопку "Виправити".
8
Перейдіть в меню «Сервис» і виберіть пункт «Стирання диска». У першій графі виберіть пункт «Тільки вільне місце». В поле «Безпека» вкажіть параметр «Проста перезапис». Виділіть системний розділ диска і натисніть кнопку «Стерти». Дочекайтеся завершення роботи програми і перезавантажте комп'ютер.