Як пити лляне масло ? лляне масло Як приймати в лікувальних цілях.

Лен вирощували ще в Стародавньому Римі. В Росії цей злак теж завжди був у пошані. Головна причина - в тому, що насіння льону володіють цілющою силою. В них міститься жирна масло , вітамін А, вуглеводи, білок, органічні кислоти, слиз, ферменти, глікозид, лінамарін. У лікувальних цілях сьогодні найчастіше використовують лляне масло . Його приймають усередину при ряді захворювань.
Інструкція
1
Якщо у вас серцево-судинні захворювання, кожен день за кілька годин до вечері випивайте по 2 чайних ложки лляної олії. З діагнозом "атеросклероз" протягом 30-45 днів регулярно під час сніданку та вечері приймайте всередину по 1 столовій ложці цього масла. Якщо спостерігається гіпертонія, перед обідом і вечерею пийте по 2 чайних ложки лляної олії.
2
При розсіяному склерозі на голодний шлунок неспішно розсмоктуйте в роті щодня по 2 чайні ложки лляної олії. Щоб вплив був максимальним, раз в три дня робіть цим же масло м масаж рук і ніг.
3
При артриті лляне масло теж впливає благотворно. Для цього протягом місяця вранці та ввечері натщесерце приймайте по 2 столових ложки олії.
Зверніть увагу
Якщо вам потрібно впоратися з стеническим запором, лляне масло може працювати, як слабітельное.Ето масло - дієтичний продукт: воно зменшує рівень холестерину в крові, тому показано при атеросклерозі та ожирінні. Якщо у вас підвищений тиск, пройдіть курс масажу лляною олією.
Корисна порада
Готове лляне масло можна купити в аптеці. Придбане масло зберігаєте вдома в темних пляшках і в прохолодному місці.