Як заправити нитку в швейну машинку. інструкція заправки нитки умашінку.

Перш, ніж почати шити на машинці, необхідно навчитися заправляти нитку. Розгляньте швейну машинку. Ви побачите, що при шиття використовуються дві нитки - верхня і нижня. Якщо їх вставити неправильно, машинка шити або взагалі не буде, або почне рвати нитки.
Інструкція
1
Намотайте нитка на шпулю. Котушку надіньте на основний стрижень нагорі машинки, а шпулю - на другий стрижень, який може знаходитися як нагорі, так і на нижній панелі. Накрутите кінець нитки на шпулю. Вимкніть махове колесо машинки, повернувши важіль в крайнє положення. Крутите махове колесо доти, поки на шпулі не почне стільки ниток, скільки вам необхідно.
2
Заправте верхню нитку. Це та нитка, яка йде від котушки, простягається через кілька пристроїв і вставляється у вушко голки. До того, як її заправляти, підійміть лапку, поставте в крайнє верхнє положення голку і важіль нітепротягівателя.
3
Одягніть котушку на стержень, розташований у верхній частині машинки. Простягніть нитку від котушки до нітенаправітеля - виїмці на задній частині машинки. Підведіть її до регулятора натягу верхньої нитки.
4
Проведіть нитку між шайбами регулятора, обігнувши його знизу. Заведіть її за дротяний гачок, який знаходиться на одній з нерухомих шайб регулятора. Далі направте нитка ще до одного гачка, який знаходиться ближче до нітепротягівателю. Заведітее її в цей гачок. Ця прожіна називається компенсаційне.
5
Заведіть нитку в отвір нітепрітягивателя. Проведіть її через нітенаправітеля, що знаходяться біля самої голки, і заведіть у вушко голки з того боку, з якою знаходиться довгий жолобок.
6
Вставте шпулю в човник так, щоб нитка, притиснута спеціальною косою платівкою, виходила з невеликим зусиллям. Вставте човник в човниковий механізм. Для цього відігніть крильце засувки човника до упору і притримайте. Надіньте човник на шпиндель, який знаходиться всередині човникового механізму. Установчий палець човника введіть в виріз пластини. Відпустіть крильце засувки і одночасно притисніть човник, щоб зафіксувати в.
7
Притримаєте лівою рукою кінець нитки, який виходить з вушка голки. Правою рукою обережно обертайте махове колесо. Голка повинна опуститися в отвір голкової пластини, а потім вийти назовні. При цьому на верхній нитки повинна виявитися петля з нижньої нитки.
Зверніть увагу
Пропускати нитка через нітенаправітель потрібно обов'язково, інакше вона не увійде в регулятор натягу під потрібним кутом.
Корисна порада
Перед тим, як шити, відрегулюйте натяг ниток. Підкрутіть гвинт регулятора натягу верхньої нитки в одну і в іншу сторону. Для того, щоб все як слід відрегулювати, рекомендується спочатку спробувати зшити клаптики з тієї ж тканини, що і виріб.