Як продати старі речі. Як продати старий одяг.

Напевно в кожному будинку знайдеться величезна кількість старих і непотрібних речей. Обридла і давно не ношений одяг, стара побутова техніка, або меблі. Вони давно не використовуються і займають багато меcта. Але якщо вони не потрібні нам, це не означає, що вони не потрібні нікому.

Можна поєднати приємне з корисним. А простіше кажучи - продати старі речі. Це і допоможе заробити, і допомогти людям, які хочуть купити якусь річ, а коштів на нову нет.Но як це зробити? Речі можна продавати кількома способами. Найпоширеніший, це викласти інформацію про них в мережі інтернет. Зараз багато ресурсів, що займаються продажем старих речей. Для початку, треба розсортувати їх за категоріями: взуття, одяг, дитячі товари, техніка, меблі та інше. Після чого привести речі, які вирішите продавати в пристойний вигляд. Очистити, відіпрати, відремонтувати, якщо це необхідно. Після чого сфотографувати, обов'язково з різних ракурсів. Фотографії бажано обробити. Наступний крок, це викладання фотографій на будь-який ресурс, який займається продажем старих речей. Це можна зробити і на загально популярних сайтах (olx.ru, avito.ru і т.п.), і на простих барахолках. Ще є багато тематичних співтовариств в соціальних мережах і живих журналів - вибір величезний. Дитячі речі добре продавати на спеціальних сайтах, присвячених дітям, в розділі барахолка. Визначившись з сайтом, заливаємо туди фотографії. Тепер треба придумати рекламний текст, адже всім відомо, що саме це двигун торгівлі. В тексті вказуємо призначення речі, скільки часу вона була в експлуатації, в якому вона стані, і будь-яку додаткову інформацію. Далі, виставляємо ціну. Про неї окремо. Треба подивитися які ціни вказують інші продавці аналогічного товару. Не потрібно сильно занижувати ціну, досить встановити її в діапазоні аналогічних цін. Також треба вказати, чи можливий торг. Залишається вказати свій телефон і чекати звонка.Еслі у вас є більш цінні, ніж взуття або одяг речі, то можна спробувати «прилаштувати» їх іншими способами. Наприклад, мобільні телефони, і іншу апаратуру можна продати в скупку. Таких багато на будь-яких радіоринках. Досить просто принести річ, і продати його перекупникові. Однак вони пропонують ціну трохи нижче, ніж та, за яку можна продати річ самостійно. Але не у всіх же є доступ до інтернету і зайвий час на пошук покупця. Ще можна розвісити оголошення на безкоштовних стендах і на стовпах. Варіант, звичайно, не найнадійніший, але чому б не спробувати. Якщо у вас є старовинні антикварні речі, їх можна віднести в антикварну крамницю. Якщо річ підійде, то за неї можна отримати хороші гроші. Також можна сходити на так званий блошиний ринок, на якому завжди є покупці, може бути, вони шукають саме вашу річ? Отже, якщо у вас знайшлися старі, або просто непотрібні речі, не поспішайте від них позбавлятися, скажімо, так, безоплатно. Можна просто продати старі речі, тим самим порадувати себе заробленими грошима, і покупця, знайденої річчю. Який би спосіб ви не вибрали, вдалих вам продажів.

Продаж дорогих речей передбачає серйозну організацію супутніх факторів, що впливають на весь процес. Реклама, інтер'єр, сервіс - все має відповідати рівню пропонованого товару. Щоб бізнес на предметах преміум-класу був успішним, його власник не повинен випускати з поля зору жодної дрібниці.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - гроші;
  • - каталоги;
  • - клієнтська база.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для вашого магазину і салону. Оптимально вибирати місце у великому торговому комплексі, розташованому в центральній частині міста. Подбайте про те, щоб у даного приміщення була автостоянка, а шлях клієнта від входу до вашого магазину виглядав максимально презентабельно.
2
Приділіть особливу увагу дизайну приміщення. Інтер'єр повинен бути стильним, сучасним та оригінальним. Створіть в торговій зоні атмосферу розкоші і витонченості. Потрапляючи в ваш магазин, вимогливий клієнт повинен відчувати себе розслаблено і звично. Вищий клас в кожній деталі - ось основний принцип організації вашого бізнесу. Додайте комфорту для ваших клієнтів, пропонуючи супутні послуги: напої в торговому залі, доставка товару, сервісне обслуговування.
3
Добийтеся бездоганного сервісу. Перш за все, це стосується персоналу, який повинен бути бездоганний. Презентабельний зовнішній вигляд, володіння технікою продажів, знання етикету, вміння розбиратися в дорогих товарах і люксових брендах - це лише деякі вимоги, які ви повинні пред'являти до співробітників.
4
Для запуску нової колекції влаштуйте презентацію. Ви можете зробити її в своєму магазині, влаштувавши показ і невеликий фуршет. Якщо ваш бізнес не пов'язаний з предметами гардеробу, організуйте урочистий захід, запросивши представників світської еліти вашого міста. Як правило, подібні презентації окупаються досить швидко, оскільки це - один з найбільш швидких шляхів інформування потенційних покупців про достоїнства вашого товару.
5
Створіть багатофункціональну клієнтську базу. Як правило, торгівля дорогими речами передбачає великого обсягу продажів. Саме тому доцільно приділяти особливу увагу кожному клієнту, впізнавати його звички, знаходити індивідуальний підхід. Бонусні програми, дисконтні карти, привітання зі святами - все це вам допоможе здійснити клієнтська база.
Корисна порада
Виготовте якісні каталоги з вашими товарами. Їх ви можете вкладати в пакет з покупками, поширювати в кафе і бізнес-центрах.