Як навчитися бути щасливою.

Поняття про щастя у кожної з нас різне. Хтось отримує насолоду і мріє про пригоди, хтось - про тихого, спокійного життя, хтось не мислить собі щасливого життя без дітей, а хтось - без улюбленої роботи. Якщо узагальнити, то щастя - це душевний спокій, гармонійні стосунки з навколишнім світом і радість життя. Правда, хтось, нічого не маючи, вміє бути щасливим щодня, а хтось, маючи все, вічно нещасливий. Необхідно навчитися бути щасливою, адже в цьому, за словами Аристотеля, призначення людини.
Інструкція
1
Проаналізуйте, що мріє вам бути щасливою. Чому відсутність якихось матеріальних благ ви сприймаєте як нещастя, не помічаючи, що у вас люблячий чоловік, слухняні діти, тепла і затишна обстановка в сім'ї. Чому ви схильні бачити навколо тільки погане, не звертаючи увагу на ті скарби, які подарувала вам доля? Необхідно переглянути свої погляди.
2
Визначте для себе ті речі, які дійсно цінні, вселите собі, що світ створений для вас, головне в ньому - ви, ваші близькі, ваші інтереси. Перестаньте звертати увагу на те, що, за великим рахунком, не відноситься до вас, і, значить - вторинне. Умійте цінувати спокійне сонячний ранок з чашкою кави, вечірній морський захід, зустріч з давнім другом, насолоджуйтеся тими моментами, які дарує вам життя.
3
Скажіть собі, що все залежить від вас і ваше щастя - у ваших руках. Сприймайте все труднощі як тимчасові перепони на шляху до щастя, будьте вдячні долі, що вона надає вам можливість подолати їх, загартувати свій характер і з честю вийти зі складної ситуації. Перестаньте заздрити і нити, звинувачувати когось у своїх нещастях, працюйте над досягненням своїх цілей.
4
Налаштуйтеся на позитив, вірте в себе і свої сили. Полюбіть себе і почніть піклуватися про себе, дозвольте собі займатися улюбленою справою або знайти заняття до душі, здійсните свою дитячу мрію. Озирніться навколо - світ такий прекрасний та таїть в собі стільки чудесного, нового і дивного, і все це - для вас! Хіба це не щастя?
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2yGmGyuKWdQ
Зверніть увагу
Як навчитися бути щасливим - 8 порад. «Хочеш бути щасливим - будь ним!» Так просто. І справа не в грошах, не в наполегливій праці. Потрібно всього лише навчитися радіти поточному моменту. Як? Просто по-іншому поглянути на життя, на свою поведінку.
Корисна порада
Як навчитися бути завжди дуже коханої? Як навчитися бути по життю щасливою? Не уявляєте, як простий відповідь на ці складні питання! Відповіді Відповідь шістнадцятий: навчіться бути собою, щоб стати коханою і щасливою. Саме це й потрібно для малюсінького щастя, яке буде рости (з часом), немов квіточку. Відповідь сімнадцятий: не пийте, не куріть.