Як перевести дюйми. сантехнічні розміри дюйми сантиметри.

Перевести дюйми в сантиметри або міліметри часто буває необхідно при роботі з будівельним та сантехнічним обладнанням. Справа в тому, що більшість відомих виробників використовують європейську неметричного одиницю довжини. Тому розміри труб, вентилів і їм подібних виробів вказуються в дюймах. По суті, всім відома довідкова інформація, що за 1 дюйм приймається 25.4 мм. Здавалося б, в чому питання? Однак, найчастіше промислові розміри вказуються на виробі не в цілих величинах, а у вигляді простих або змішаних дробів. І вже їх доводиться переводити в звичні нам одиниці.
Вам знадобиться
  • Листок паперу і авторучка
Інструкція
1
Якщо дюймові позначення зазначені у вигляді змішаної дробу з цілим числом, для початку переведіть її значення в неправильну дріб. Для цього ціле число дробу помножте на знаменник і додайте до отриманого результату чисельник дробу. Отримане число запишіть замість чисельника дробу.
2
Тепер переводите отриману дріб в міліметри. Візьміть чисельник дробу і помножте його на число 25,4.
3
Результат множення розділіть на знаменник дробу. Ви отримали значення в міліметрах, еквівалентну первісного значення вихідної дробу в дюймах.
4
Якщо необхідно отримати значення в сантиметрах, помножте останній результат на 10.
Корисна порада
Зазвичай при вказівці розмірів в дюймах мається на увазі міра англійського дюйма. Однак, слід пам'ятати, що в деяких європейських країнах можуть застосовуватися значення дюйма, відмінні від англійської.