Як говорити в мікрофон.

Сучасні телефони викликають масу питань не тільки в питанні мануального користування, а й в більш простих областях.

Наприклад, літнє покоління до якого потрапляє в руки телефон раніше невідомої їм моделі, завжди питають куди говорити. Нам смішно, але ж питання про те, як правильно говорити в мікрофон телефону повинен нас турбувати. Чому, запитаєте ви. Та тому, що саме неправильна експлуатація призводить до поломок мікрофона, частіше, ніж будь-які інші прічіни.Ітак, основи експлуатації телефонного мікрофона знати не завадить. Як би це дивно не звучало, але далеко не всі вміють правильно говорити в мікрофон. Слід враховувати такі особливості.

  1. Мікрофон налаштований таким чином, що хвиля не обов'язково повинна цілком потрапляти в динамік. Тому не варто говорити в отвори або прорізи на корпусі телефону. Зайва вібрація призводить до поступового руйнування даного елемента.
  2. З іншого боку, не варто віддалятися від мікрофона, інакше ваш співрозмовник просто вас не почує. Ідеальний варіант, тримати мікрофон у щоки, це ідеальне місце, щоб звукова хвиля була «спіймана» мікрофоном.
  3. Врахуйте, що говорити в мікрофон потрібно акуратно. Іноді надмірна гарячність викликає надмірне слиновиділення і, як наслідок, конденсацію вологи на динаміки. Це не йде на користь техніці.
  4. Так варто враховувати стандартні вимоги до експлуатації техніки. А саме не використовувати їх в занадто низьких, або занадто високих температурах. Температурний режим кожного телефону зазначений в специфікації до нього.