Як підготуватися до операції.

Отже, на певну дату вам призначена операція. Період очікування може бути досить тривалим, і за цей час дуже важливо правильно підготуватися до операції . Звичайно, ваш хірург зробить все по вищому розряду. До того ж, сучасні операції в більшості своїй малотравматичні. Але скидати з рахунків індивідуальні особливості та реакції організму не варто. Слід заздалегідь мобілізувати всі свої ресурси до майбутньої події і забезпечити сприятливі умови для повного успіху. У цьому вам допоможе виконання ряду процедур і дотримання простих рекомендацій.
Інструкція
1
Якщо у вас в запасі до операції більше 2 тижнів, негайно кидайте курити. Можливий синдром відміни встигне зійти нанівець, а вільні від навантаження нікотину органи потрібні вам, як повітря. Алкоголь також виключіть на весь підготовчий період до операції .
2
Перегляньте своє харчування. Включіть в нього м'ясо, різноманітну рибу, овочі, фрукти, зелень. Виключіть консерванти, фаст-фуд і їду з підвищеною жирністю. Якщо лікар порекомендує, додатково приймайте вітамінно-мінеральний комплекс. Однак, не варто різко міняти все своє меню. Перехід до здорової їжі повинен бути плавним.
3
Перестаньте безконтрольно приймати лікарські препарати. Ніяких знеболюючих або жарознижуючих на свій розсуд. Найчастіше ці препарати розріджують кров, що неприпустимо перед операцією.
4
При наявності надлишкової ваги, обов'язково займайтеся посильної фізкультурою. Краще якщо вона буде на свіжому повітрі. Постарайтеся ходити в день не менше 2 км. середнім або швидким кроком. Це створить в організмі певний запас життєвої енергії.
5
За пару днів до призначеної дати виключіть всі солоні, гострі і смажені продукти. Підготовка до операції пройде успішно, якщо в ці два дні не тільки фізично, а й психологічно налаштуватися на майбутню операцію.
6
Напередодні операції Останній раз поїжте ввечері не пізніше 19 годин. Воду пийте весь день без обмежень. В цей же день прийміть призначений доктором препарат для очищення кишечника. На ніч вам можуть прописати заспокійливий препарат, обов'язково випийте його. Ви міцно проспіть всю ніч і прокинетеся відпочив і зі свіжими силами. Чудовий настрій допоможе вам і вашому доктору.
Корисна порада
Якщо у вас є хронічне захворювання, при якому обов'язковий щоденний прийом будь-яких препаратів, обов'язково скажіть про це лікареві.