Як читати книги на телефоні.

Відтепер немає потреби возити в рюкзаку важкі книжки, журнали, кросворди і романи, нас випадок. Ви в будь-який момент зможете закачати книгу через інтернет і прочитати її прямо з екрану.

Дана ідея розвивається досить давно. Існує декілька варіантів, які дозволяють читати книги на телефоні.

  1. Ви встановлюєте на телефон спеціальний додаток, завантажуєте книги за допомогою дата кабелю і потім читаєте їх.
  2. Ви встановлюєте на телефон програму - читалку (приклад, ReadManiac 2.5.2). А потім з її допомогою закачуєте книги в телефон і читаєте їх.
  3. Ви також можете читати книги онлайн через вбудований в кожен телефон інтернет браузер.

Варіант із додатком для читання книг, один з найрозумніших. Справа в тому, що ці програми дозволяють встановити параметри тексту. Дані функції допоможуть зробити читання зручним. Безумовно, читати книги на телефоні не так корисно, як читати друковані видання. Проте, настройки екрану дозволять знизити шкідливий вплив на очі. Ось деякі параметри, які варто налагодити в будь-якому випадку.

  1. Краще якщо фон тексту темний, переважно чорний, а текст світлий.
  2. Уникайте строкатих і отруйних квітів. Використовуйте прості тони, білий і чорний, темно зелений і беж.
  3. Шрифт повинен бути геометрично простим і зручним. Приберіть курсиви, завитки та інші прикраси.
  4. Розмір шрифта варто вибирати якомога більше. Однак тут все впирається в можливості вашого телефону.

На щастя сучасна техніка має великі рідкокристалічні екрани, які служать відмінною базою для читання книг. Деякі телефони, можуть дати фору друкованим виданням. Справа в тому, що далеко не всі книги надруковані вдало. Тоді як можливість коригування виду тексту, робить «читалки» універсальними кнігамі.Чітайте в метро, в лісі, на дивані і за столом. Ви отримуєте відмінну можливість насолоджуватися улюбленою книгою в подорожі або під час очікування