Як навчитися не червоніти.

Рум'янець - почервоніння вашого обличчя, яке, як правило, викликано емоціями або викидом адреналіну в кров. Емоції, здатні змусити вас червоніти - це збентеження, сором, скромність, сором і любов. Рум'янець - природна реакція, але якщо ви червонієте занадто часто, це може викликати сильну невпевненість в собі. На щастя, існують способи, які допоможуть вам навчитися не червоніти.
Вам знадобиться
  • Дієта
  • Блокнот
  • Ручка
  • Самовладання
Інструкція
1
Щоб навчитися не червоніти, запишіть всі ситуації, які згадайте, коли ви відчували виступ рум'янцю на своїх щоках. Визначте, що конкретно викликало таку реакцію.
2
Покінчити зі схильністю легко червоніти допоможуть дихальні вправи. Практикуйтеся контролювати своє дихання, коли ви потрапляєте в хвилюючі для вас ситуації. Вдихайте повільно, один вдих протягом трьох секунд, а потім повільно видихайте, одночасно прокручуючи в своїй голові думку про те, що приводів для занепокоєння немає. Продовжуйте виконувати цю вправу до тих пір, поки не відчуєте розслабленість і впевненість.
3
Навчитися не червоніти допоможе вміння фокусувати свої думки на чомусь, не пов'язаному з тим, що відбувається з вами. Заздалегідь обміркуйте такий список ситуацій, мили про які вас заспокоюють, і намагайтеся думати про них в стані хвилювання.
4
Обмежте вживання алкоголю і гострої їжі - ці продукти забезпечують сильний приплив крові до вашої особи. В сукупності з ситуацією, яка викликає у вас сильні емоції, ви ризикуєте червоніти ще дужче й таку реакцію складно буде контролювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pf2X9P3w2Nc