Як плести дерева з бісеру. Плетіння з бісеру дерева.

Бісероплетіння відомо як найпопулярніший вид прикладного, самобутнього мистецтва. Вироби з бісеру будуть прекрасним доповненням інтер'єру будь-якого будинку. Вони дарують нам тепло рук і чарівність створеної композиції. Дерева з бісеру при всій простоті рукоділля виходять з рук рукодільниці казково красивими. Стати майстром з художнього плетіння з бісеру не так складно. Все що вам потрібно для цього - любов і трішки терпіння.
Інструкція
1
Наріжте дріт по 10 см. Довгою стільки відрізків, скільки вам необхідно гілочок дерева. Візьміть один шматок дроту і наберіть на нього 9-10 бісеринок. Помістіть їх в центр дроту і закрутіть її вільні кінці так, щоб у центрі вийшов овал з бісеру. Вийшла одиночна гілочка.
2
Зробіть ще одну гілочку, як описано вище, але не закручуйте залишилася вільної дріт по все довжині. Перекрутіть лише 3-4 витка біля основи овалу. Поруч з центральним овалом, на одну їх дротів наберіть ще 9 бісеринок, так щоб вийшов ще один овал. Його біля основи також перекрутите на 3-4 витка.
3
Те ж саме повторіть і на другий вільної половині дроту. Решта кінці дроту перекрутите туго до кінця - це буде стовбур. У вас вийшла трехлапая гілочка.
4
Зробіть скільки вам необхідно одиночних і трехлапая гілочок. Зберіть дерево з гілок. Для цього одну або дві трехлапая гілки залиште в центрі вертикально. Решта одиночні і трехлапая гілки розмістіть в горизонтальній площині, щодо вертикального стовбура, і під будь-яким нахилом до неї.
5
У міру приростання дерева ретельно фіксуйте стовбури гілок, скручуючи їх між собою. На найширшу частину стовбура дерева, після завершення збірки, необхідно капнути клеєм з пістолета в декількох місцях. Після цього ваше плетіння з бісеру гарантовано не розпадеться з часом.
6
Потім, відгинаючи гілочки, акуратно обмотайте стовбури ниткою муліне. Зазвичай на дерево з 6-8 гілочок йде не більше 1 мотка.
7
Поставте виріб в вашу ємність для дерева. Обережно візьміть за стовбур, насипте дрібних камінчик або залийте гіпсом ємність до стійкості дерева. Якщо ви використовували гіпс, дочекайтеся його повного застигання. Потім змастіть його канцелярським клеєм, обсипте сушеної травою і накидайте трохи бісеринок. Робити дерева з бісеру не так вже й складно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AttfKYwW3io
Зверніть увагу
Щоб плести дерева з бісеру швидко і якісно, краще заздалегідь запастися кількома схемами.