Як написати розписку на гроші. Як написати розписку що б повернути гроші.

В сучасний час основою ринкових відносин є відносини людей. Одна справа, коли ви просите в борг або даєте свої гроші родичам, а інша справа, коли позичальником хочуть виступити друзі або просто знайомі. В даному випадку розписка є важливим документом, що має юридичну силу.
Інструкція
1
Згідно із законодавством, вона може бути складена в тому випадку, якщо сума переданих коштів більше однієї тисячі рублів. Крім того, розписка не потребує обов'язкового нотаріального завірення. Але, якщо ви боїтеся довіряти свої гроші , то краще звернутися до юриста, тоді ви не зіткнетеся з фактом підробки підпису. Крім нотаріуса завірити розписку можуть підписи двох свідків, які додадуть документа юридичну значимість.
2
Якщо розписка буде оформлена без свідків і юриста, то при виникненні проблем з поверненням грошей, вам доведеться звертатися до спеціальних експертам по почеркам. Щоб не довести справу до цього, краще оформити даний документ відповідним чином відразу.
3
Розписка складається у вільній формі. В ній обов'язково повинні бути вказані: ПІБ, паспортні дані, адреси проживання займодателя і позичальника, підстава на надання грошей і сума переданих коштів. Потім необхідно обов'язково вказати, що документ складений і підписаний без претензій один до одного і при абсолютному злагоді його сторін.
4
Крім того, розписка повинна містити дані про дату її складання і всі нюанси за термінами повернення грошей і відсоткам.
Корисна порада
Розписка є простим і легким документом, що захищає не тільки позичальника, але і боржника. Тому не відмовляйтеся від її складання при виникненні будь-яких фінансових взаємин, як з людьми, так і з організаціями.