Як написати автобіографію.

Автобіографія - це розповідь у вільній формі, що описує всі етапи життя людини, за винятком тих автобіографій, які пишуться за кілька років. Вона може знадобитися при вступі на роботу, навчання або службу і т.д. Тому дуже важливо, щоб автобіографія була грамотно і правильно оформлена.
Інструкція
1
Починати написання автобіографії необхідно з вказівки ПІБ, року народження і місця реєстрації. Виглядати це повинно приблизно так: "Я, Іванова Марія Іванівна, 1971 року народження, яка проживає за адресою: місто Санкт-Петербург, вулиця Леніна, будинок 50, квартира 220".
2
Далі потрібно вказати дані про вашу освіту в порядку його отримання: школа, середньо - спеціальний заклад і ВУЗ, з зазначенням року надходження, року закінчення і отриманих спеціальностей.
3
Потім вказується інформація про додаткову освіту: курси підвищення кваліфікації, курси удосконалення, тренінги, семінари, з зазначенням року і тим семінарів, курсів, тренінгів.
4
Після даних про освіту в автобіографії повинні бути вказані дані про досвід роботи в хронологічному порядку з зазначенням року, назви установи, посади, перекладах, заохочення, нагороди, посадових обов'язках і звільненнях.
5
Якщо крім основної роботи ви маєте інші обов'язки, наприклад, ведете викладацьку діяльність, обов'язково потрібно вказати це в автобіографії.
6
Далі в автобіографії необхідно вказати інформацію про членів родини: ПІБ, рік народження, місце реєстрації, освіту і місце роботи.
7
На завершення вкажіть загальний стаж вашої роботи, поставте підпис і дату написання автобіографії.
Корисна порада
Чоловікам в автобіографії необхідно вказати дані про надходження на військову службу та звільнення в запас, а також отриманих званіях.Женщінам можна вказати періоди перебування у декретній відпустці і відпустці по догляду за дітьми.