Як навчити дитину швидко є.

Багато батьків стикаються з небажанням дитини є швидко. Малюк може довго колупатися в тарілці, явно уникаючи неприємної процедури. Для того, щоб дитина навчилася їсти швидко, вам потрібно перетворити його сніданки, обіди та вечері з обов'язкових справ у цікаві пригоди.
Інструкція
1
З'ясуйте смакові уподобання дитини і проконсультуйтеся з дієтологом. Часто діти не бажають швидко є, тому що просто не люблять те, чим їх напихають батьки. Припустимо, дитина ненавидить кашу, але легко погоджується на макарони. Складіть список страв, які підійдуть дитині і за складом необхідних речовин, і за смаковими уподобаннями. І тоді ви наполовину вирішите свою проблему.
2
Привчайте дитини до столового етикету. Часом дітям нелегко впоратися самостійно з виделкою або тим більше з виделкою і ножем. Або навчіть чадо є різними приладами, або дайте можливість є тим, до чого воно звикло, але тоді не сваріть його за його вибір. Це теж може прискорити процес поїдання їжі.
3
Перетворіть їжу в цікаву пригоду. Можна купити набір красивих тарілок і попросити з'їсти все, щоб побачити малюнок. Якщо у вас двоє дітей, можете спробувати влаштувати змагання - їжа на швидкість. Головне, стежте, щоб вони не перестаралися і не подавилися. Ще одним хорошим способом є їжа перед цікавою телепередачею або мультфільмом. Накрийте стіл за 15-20 хвилин до початку мультика і попросіть його встигнути доїсти, поки не почнеться розвага.
4
Дозволяйте дитині їсти в різному темпі. Все має бути в міру. Не обов'язково їсти швидко завжди. Наприклад, у вихідні або ввечері за вечерею, коли не треба збиратися в школу або дитячий сад, цілком можна посидіти за столом довше. Поспілкуватися, не поспішаючи поїсти. Дитина повинна розуміти, що повільне поїдання їжі - не недолік, не щось заборонене і привабливе. Це просто один з варіантів поведінки, який варто використовувати не завжди, а коли є час. Чим расслабленнее він підійде до питання, тим швидше навчиться першим з'їдати все, що йому поклали в тарілку.