Як полагодити навушники. Як відремонтувати навушники.

  •  Сьогодні половина всіх людей в світі ходить в навушниках. Плеєр і навушники стали невід'ємним аксесуаром підлітків, студентів, людей середнього, а іноді й старшого віку. Тому цілком природно, що проблем з поламаними навушниками приблизно, стільки ж, скільки і з порваними шнурками. Саме тому кожному порядному власникові навушників потрібно знати декілька прийомів для лагодження цих потрібних речей.
  •  Для початку варто диференціювати поломкі.Еслі ви сіли на навушники і розчавили динаміки, то надії немає; Якщо у вас лопнув провід, то ситуація цілком виправна; Якщо у вас всього лише відпала кришечка від краплі навушника, то його можна полагодити; Якщо у вас порушився вхідний штекер, то полагодити його можна, тільки замінивши. Сам по собі процес заміни не складно, і з ним можна цілком впоратися самостійно.
  •  Що полагодити навушники можуть знадобитися деякі матеріали. По-перше, вам не завадить клей. По-друге, ізолента іноді може впоратися з куди більшими проблемами, ніж здається на перший погляд. По-третє, відмінний варіант це термоусадочні трубки. Існують також варіанти, коли не обійтися без паяльника. Прийоми лагодження вкрай прості і після деякої практики, починають навушники для вас буде просто.
  •  Лагодити порвані дроти або міняти штекер, значить з'єднати дві частини дроти. Для цього потрібно заголов провід, тоесть зняти з нього ізоляційний шар. Найлегше це зробити ножем. Потім на один з з'єднуються кінців, надіньте термоусадочну трубочку і скрутіть дроти. Трубку потрібно насунути на місце з'єднання і обробити запальничкою. Під впливом температури, вона звузиться і щільно обтягне провід.
  •  Лагодити краплі навушників, якщо з них з якихось причин відпали кришки і випали прокладки або динаміки, потрібно за допомогою клею. Акуратно проклеюють деталі і з'єднувати їх, акуратно придавлюючи разом. Головне для вас, це не залити клеєм динамік.
  •  В цілому, кожен окремий випадок вимагає індивідуального підходу. Відбувається це в силу особливостей носіння навушників, в силу конкретних навушників та інших причин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=28fBMD_w4ys