Як змити колір волосся. Як помене колір волосся безпечно.

Кожна жінка любить мінятися. Так чи інакше, після фарбування волосся в чорний колір, ви замислювалися над тим, щоб перефарбувати їх в світлий тон майже відразу ж після фарбування. Зробити це можна кількома способами: поступово перефарбовувати протягом довгого часу і змити чорний колір.
Інструкція
1
Найбезпечніший шлях до збереження здоров'я волосся при зміні іміджу брюнетки на блондинку - це, звичайно, поступово фарбувати волосся и в світліший тон, не вдаючись до сильних барвникам. Але багато хто не хоче витрачати багато часу і воліють за один день зробити подібне перетворення. Спочатку ви знебарвлюється волосся и, а потім ще й фарбуєте. Виходить подвійний вплив на волосся и хімічних речовин. Якщо ви хочете зараз же позбутися чорних волосся , то можете спочатку змити цей колір і перефарбувати в більш світлий. Але смивка сильніше впливає на стан здоров'я ваших волосся , тому цю процедуру перукарі рекомендують проводити тільки в самих крайніх випадках.
2
Перукарі розрізняють знебарвлюючі, кислотні і натуральні змивки для волосся . Якщо темно волосся ая дівчина бажає стати блондинкою доречна смивка для волосся з ефектом знебарвлення. Вона висвічує шевелюру в чотири тони за одне нанесення кошти. Повторна процедура припустима лише через два тижні. Кислотна смивка не містить аміак і пергидроля. Тому вона не знищує невподобаний дівчині колір її волосся , а витягає барвний пігмент, не торкаючись коренів. За один сеанс такої змивки можна змінити колір на два тони. Натурна смивка для волосся , тобто без хімічних домішок, нехай і в кілька етапів, поступово, але максимально безпечно для волосся вимиває невдалий тон і одночасно діє як живильне і відновлювальної маски . До складу змивки для волосся , входять масла (реп'яхову, мигдальне, касторове, оливкове). Ці змивки рівномірно наносять на сухі волосся и по всій довжині на дві години перед миттям голови, потім змивають теплою водою з додаванням лимонного соку. Слід пам'ятати, що змивку можна зробити навіть вдома, але вона висветлят волосся и тільки на один тон.
3
Звичайно, нічого неможливого в питаннях краси сьогодні вже не існує і можна позбутися чорних волосся , але приступаючи до даної процедури, пам'ятати про їхнє здоров'я.